Vyhledávání

Ostatní

Porovnání povinného ručení

23.11.2012 - Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla musí mít uzavřenou každý, kdo se svým automobilem vyjede na některou z pozemkových komunikací.

Autopůjčovna

23.11.2012 - Chystáte se na delší cestu či na dovolenou a zjišťujete, že se vlastně nemáte jak dopravit? Nebo jen potřebujete být na chvilku mobilní a na čtyřech kolech? Pokud nepatříte mezi vlastníky motorového vozidla, máte několik možností.

Výkup aut

24.10.2012 - Pokud zvažujete prodej svého vozu, jistě řešíte hned několik otázek najednou. Například to, aby jste jej neprodali pod cenou, aby jste za něj dostali řádně a včas zaplaceno a aby zkrátka proběhlo vše tak, jak má a to podle Vašich představ a přání. Ideálně aby v konečném důsledku byly spokojeny obě strany, jak nakupující, tak i prodávající.

Povinné ručení

15.10.2012 - Málo kdo z nás si v dnešní době dokáže představit svůj život bez auta. Automobil je pro většinu z nás nepostradatelným pomocníkem při nákupech, společníkem na dovolených a především rychlým a spolehlivým přepravcem.

Renault Trucks na misi v Africe

Renault Trucks na misi v Africe7.10.2012 - S cílem podpořit Světový potravinový program v jeho úsilí nasadí společnost Renault Trucks v pěti zemích východní Afriky na dobu tří měsíců mobilní školící jednotku, jejímž úkolem bude vycvičit mechaniky SPP.

Garáže a zima

3.10.2012 - Zima se nám blíží mílovými kroky, ve svém domku již máte vyměněné plastové okna a hovíte si pěkně v teple. Ovšem co Vaše auto? Jistě stojí v garáži, kde táhne starými okny a garážovými vraty. Říkáte si, však je to jenom auto tomu to nevadí?

Společnost Renault Trucks na kongresu hasičů v Amiens

Společnost Renault Trucks na kongresu hasičů v Amiens18.9.2012 - Společnost Renault Trucks představí svou řadu zásahových vozidel na 119. kongresu hasičů pořádaném ve dnech 27. – 29. září 2012 v Amiens. Výrobce využije této akce k prezentaci nového zásahového vozidla s celkovou hmotností 3,5 tuny.

Autodesk pomáhá automobilce Morgan vytvořit jeden z jejích dosud nejúspěšnějších návrhů

Autodesk pomáhá automobilce Morgan vytvořit jeden z jejích dosud nejúspěšnějších návrhů1.8.2012 - Společnost Morgan Motor Company se stala dalším výrobcem automobilů využívajícím vizualizační software Autodesk pro rychlejší uvádění nových modelů vozů na trh. Software Autodesk pomohl firmě Morgan přejít od skic nového tříkolového modelu 3-Wheeler k prvnímu výrobku za pouhých pět měsíců a dodržet náročné termíny pro tisk marketingových materiálů ještě před zahájením výroby vozu.

Trabanty projedou v pátek čestné kolo po Masarykově okruhu

Trabanty projedou v pátek čestné kolo po Masarykově okruhu3.7.2012 - Masarykův okruh zahalí v pátek 6. července pověstný „modrý dým“. Po závodní dráze projedou odpoledne účastníci Trabantsrazu Morava. Podle odhadu pořadatelů by se na dráze v jednu chvíli mohlo objevit až 120 východoněmeckých dvoutaktních legend, které doplní další vozy z východoněmecké produkce – větší rodinné vozy Wartburg nebo dodávky Barkas.

Soutěž o nejlepšího řidiče Renault Trucks Driver Challenge 2012 má svého vítěze

Soutěž o nejlepšího řidiče Renault Trucks Driver Challenge 2012 má svého vítěze25.6.2012 - Finále soutěže Renault Trucks Driver Challenge 2012 pro řidiče z České republiky a Slovenska se konalo minulou sobotu 23.6. na letišti v Brně Tuřanech za účasti několika desítek finalistů, návštěvníků a příznivců značky Renault Trucks.

Stránka 1 ...3 4 5 6 7 8 9 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu