Vyhledávání

Ostatní

Češi jsou motorkářským národem

2.8.2013 - Fakt, že v České republice jsou motorky oblíbeným dopravním prostředkem, je znám již dlouhodobě. Počet příznivců motorek a světa okolo nich každoročně stoupá. Obliba tohoto druhu sportu je každoročně vidět nejen na brněnském Masarykově okruhu, kde se pořádají závody Moto GP, ale i v ostatních motorkářských kategoriích. Jedna stopa láká stále větší procento Čechů.

Autonehoda v zahraničí - co teď?

18.7.2013 - S letními měsíci roste počet obyvatel České republiky, kteří po vlastní ose vyrazí přes hranice za dovolenou, prací či jiným cílem. Podle statistik ADAC nepatří čeští řidiči mezi ty nejčastěji bourající (na rozdíl od Rumunů a Poláků), avšak i drobná nehoda v zahraničí může nakonec vyústit v desetitisícové pohledávky.

5 auto-moto zážitků, které stojí za to

18.7.2013 - Jste fanda do aut? Dopřejte si porci zábavy a dobrodružství s auto-moto zážitky.

Malminibike akademie Masarykova okruhu

Malminibike akademie Masarykova okruhu1.5.2013 - O víkendu 4.- 5. května proběhne na minibikové dráze Masarykova okruhu Malminibike akademie Masarykova okruhu.

V jednotlivých parametrech letních pneumatik se osvědčili různí výrobci. Kteří jsou nejlepší?

30.4.2013 - Hodnoty uvedené na štítcích pneu nejsou jediným kritériem, jak se rozhodnout o koupi nové pneumatiky. Shodují se na tom i mnozí odborníci. Připouštějí však, že štítky letních pneumatik vypovídají více, než štítky zimních pneumatik. Internetový obchod Pneumatiky.cz učinil analýzu hodnot štítkových kritérií u letních pneumatik a dospěl k překvapivým závěrům. Značka Michelin například uspěla především při jízdě na mokré vozovce. Kumho se zase osvědčila při úspoře paliva a Fulda má nejnižší hlučnost. Obecně se však vítězem stala značka Nokian.

Ruční nářadí

19.4.2013 - Žádná dílna se neobejde bez kvalitního náčiní a nářadí. Jsou zapotřebí jak v profesionálních dílnách, tak i v těch méně profesionálních, kde kralují především domácí kutilové.

Blata na Autosalonu v Brně

Blata na Autosalonu v Brně11.4.2013 - V minulých dnech proběhl na brněnském výstavišti jedenáctý ročník Autosalon Motor Show. V pavilonu P byly zastoupeny automobilky se svými novinkami a pavilon F zaplnila padesátka závodních speciálů v rámci výstavy pořádané Motormixem ve spolupráci s BVV.

Dopravní zrcadla

8.4.2013 - Není zrcadlo jako zrcadlo. Každý si pod tímto pojmem může představit něco jiného. Dámám se jistě vybaví zrcadlo kosmetické či zvětšovací, které upotřebí především při svém zkrášlování.

Ovládne v následujících letech silnice hnědá barva?

7.1.2013 - Zatímco posledních pár let u Čechů při výběru aut vládne bílá, šedá a stříbrná, v příštích letech by tomu mělo být jinak.

Parkování u letiště

18.12.2012 - Slunce svítí, máte nakoupeno, sbaleno a jediné co ještě musíte vyřešit před odjezdem na letiště je, kde necháte po dobu Vaší zasloužené a vytoužené dovolené stát Váš vůz. Pokud nepatříte mezi ty šťastlivce, které na letiště odveze jejich rodina či kamarádi, nemusíte zoufat, řešení se najde a je snažší než by jste možná čekali.

Stránka 1 ...2 3 4 5 6 7 8 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu