Vyhledávání

Ostatní

Jste na silnici vidět? Kampaň společnosti Goodyear upozorňuje na nezbytnost používání reflexních prvků

Jste na silnici vidět? Kampaň společnosti Goodyear upozorňuje na nezbytnost používání reflexních prvků22.10.2014 - Sněhové plískanice, kluzké silnice, mlha a hlavně tma po ránu i brzo večer, to vše jsou nepříjemné stránky podzimního počasí, s kterými se potýká každý, kdo vyrazí na silnici ať už jako řidič, chodec nebo cyklista. Právě v podzimním a zimním období dochází v důsledku snížené viditelnosti k nejčastějším střetům automobilů s chodci. I z toho důvodu přichází společnost Goodyear s kampaní, jejímž cílem je upozornit na případy, kdy může použití jakéhokoliv reflexního prvku zabránit nehodě nebo dokonce zachránit život.

International Prague Car Festival 2014

International Prague Car Festival 201417.9.2014 - 3. ročník motoristické výstavy přinesl všem návštěvníkům opravdový kus zábavy. Na více než 20 000 m2 výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany se během posledního srpnového víkendu představilo přes 300 netradičních exponátů, které obdivovalo skoro 12 tisíc lidí.

Prague Car Festival 2014 – skvělá auta, krásné ženy a zábava pro každého

Prague Car Festival 2014 – skvělá auta, krásné ženy a zábava pro každého26.8.2014 - Organizátoři již třetího ročníku netradiční motoristické výstavy Prague Car Festival připravili pro návštěvníky zajímavou směs neotřelé zábavy založenou na spojení výjimečných aut, krásných žen a bohatého doprovodného programu.

Nové vozy Volvo v Českých Budějovicích - aby Volvo zůstalo Volvem

24.5.2014 - Většina z nás se musí denně nějakým způsobem dopravovat do práce. Pokud nejste vyloženě až takový šťastlivci, že byste bydleli v blízkém okolí svého pracoviště, musíte se do práce dostávat různými dopravními prostředky.

Cestování karavanem

12.4.2014 - Cestování za poznáním, na dovolenou a na nejrůznější výlety je velmi oblíbenou činností a relaxováním nás všech. Pokud však nechceme cestovat hromadnou přepravou, jakou představují například letadla, autobusy či vlaky a zároveň se chceme vyhnout předražené síti hotelů a penzionů, zbývá nám jedno skvělé řešení a tím je cestování karavanem.

Podle čeho vybírat pneumatiky?

4.4.2014 - Snad většina z nás se potřebuje někam dopravovat. Ať už do práce nebo pro zavezení našich dětí do školy, volíme většinou cestu autem. Tento prostředek pro nás bývá někdy nevyhnutelným nebo sice můžeme jet městkou hromadnou dopravou, ale není to pro nás zrovna ideální. K autu neodmyslitelně samozřejmě patří pneumatiky. Není však tak jednoduché vybrat si z nepřeberného množství výrobců a typů výrobků. Dále vybíráme dle vlastností, které nám specifičtěji určují, zda je používat v létě či v zimě. Rozhodující pro nás je také cena, kterou vybíráme dle našich finančních možností a také podle toho k jak moc drahému automobilu pneumatiky mají být zakoupeny.

Kvalitní a bezproblémové půjčování aut

1.4.2014 - Možná jste se také někdy setkali se situací, kdy se někam potřebujete nutně přemístit, popřípadě někoho vyzvednout a nemáte k dispozici žádný vůz, kterého byste mohli v danou chvíli využít. A je v celku jedno, jestli cestujete sami, s dětmi nebo rodinou a jestli právě potřebujete udělat rodinný nákup, zajet k lékaři nebo vyzvednout Vaše blízké s kufry na letišti

Využití digitálního tachografu

1.4.2014 - Zmiňovat se o tom, že využití automobilů je v dnešní době naprostou nezbytností je asi poměrně zbytečné plýtvání energií. Za pomocí aut jezdíme na dovolenou, nakupujeme, přemisťujeme se, ale jejich větším provedením vděčíme také za zásobování a přepravu velkých předmětů, potravin a dalších nezbytností, které potřebujeme a využíváme dnes a denně při našich běžných aktivitách a ani si to neuvědomujeme.

Kam levně pro náhradní díly Škody?

20.3.2014 - Většina z nás se bez osobního automobilu v běžném životě neobejde. Je to proto, že se nějakým způsobem musíme dopravovat do práce. Své děti musíme dopravovat do školky či školy. K podnikání ve většině případů potřebujeme automobil také. Také jste si všimli, že většina používaných aut u nás jsou od značky Škoda? Možná i vy jej v garáži máte. Výhodou je, že náhradní díly pro ně jsou dobře dostupné a to i po cenové stránce.

Už máte letní pneumatiky na rok 2014?

20.3.2014 - Většina z nás se v dnešní době bez osobního automobilu prostě neobejde. Potřebujeme jej k dojíždění do práce, na nakupování, k podnikání a tak dále. Pro bezpečnou jízdu je potřeba udělat mnoho různých věcí, které jsou absolutní nutností. Jedna z nejzákladnějších opatření z hlediska péče o automobil, které pravidelně obstaráváme, jsou pneumatiky. Každý typ pneumatik je vhodný na jiné roční období.

Stránka 1 2 3 4 5 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu