Vyhledávání

Ostatní

Devět nových vozidel Renault Kerax pro polské hasiče

Devět nových vozidel Renault Kerax pro polské hasiče4.6.2012 - Společnost Renault Trucks dodala polským hasičům devět nových vozidel Renault Kerax. Jedná se o model Kerax 4x4 o výkonu 430 koňských sil se zesílenými nápravami a podvozkem heavy pro vyšší zátížení. Dodávka byla realizována na základě vítězství v mezinárodním výběrovém řízení vypsaném polskou vládou jako součást projektu ,,Zvyšování bezpečnosti požárních záchranných sborů", který je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj.

Výměna brzdové kapaliny

15.5.2012 - O dopravních nehodách jsme z nejrůznějších medií informováni dnes a denně. Vzpomeňme jenom večerní televizní zprávy, dopravní zpravodajství v rádiích, či statisktiky v tiskovinách.

Renault Trucks nabízí řešení dopravních komplikací

12.4.2012 - Společnost Renault Trucks, první výrobce nabízející speciální GPS pro těžká nákladní vozidla v podobě aplikace pro smartphony, se účastní výzkumného projektu Optimod’Lyon. Tento projekt, realizovaný městem Lyon a založený na bázi poskytování předpovědí dopravní situace a informací v reálném čase, umožní společnosti Renault Trucks vyvíjet nová mobilní řešení pro usnadnění komunikace mezi řidičem, dopravní společností a okolím a tím napomáhat k uvolnění dopravních kongescí v centrech měst.

Taxi Z a Na letiště Praha

2.4.2012 - Patříte k tomu málu šťastlivců, kteří si mohou dovolit odletět na dovolenou již nyní a vyhnout se tak přeplněným kolonádám u moře nebo proudícím davům u historických památek?

INTERMAT 2012: SPOLEČNOST RENAULT TRUCKS PŘEDSTAVÍ NOVINKU PREMIUM LANDER 8X4*4 TRIDEM

INTERMAT 2012: SPOLEČNOST RENAULT TRUCKS PŘEDSTAVÍ NOVINKU PREMIUM LANDER 8X4*4 TRIDEM2.4.2012 - Společnost Renault Trucks představí na veletrhu Intermat 2012 konaném v Paříži od 16. do 21. dubna vozidlo Premium Lander 8X4*4 Tridem. Díky zvedací a řiditelné zadní nápravě s nosností 10 tun je model Premium Lander 8X4*4 Tridem dokonalým nástrojem pro přepravu komplexních technických zařízení a jejich dopravení do těžko přístupných míst. Tento model bude uveden nejprve na francouzském trhu a poté v závislosti na poptávce i jinde v Evropě.

Vozidla Renault Trucks patnáct let v plném nasazení u EOP & HOKA

Vozidla Renault Trucks patnáct let v plném nasazení u EOP & HOKA21.3.2012 - Až na dřeň jde využití nákladních vozidel značky Renault Trucks ve společnosti s ručením omezeným EOP & HOKA. Vozidla fungují ve směnném provozu dvacet čtyři hodin denně! Jejich spolehlivost a nízké provozní náklady jsou zárukou dlouhodobé spolupráce

Motoristé, přijeďte se sklouznout do Sosnové na Sosnovské klouzání.

31.1.2012 - 11. února máte šanci se bezpečně sklouznout se svým automobilem při akci MOGUL DRIVING SPORT – Sosnovské klouzání.

Soutěž o DVD pro naše čtenáře

Soutěž o DVD pro naše čtenáře31.1.2012 - Ve hře jsou DVD z letošní Africa Eco Race a také trička od týmu LRT.

Soutěž o tekuté sněhové řetězy na doplnění zimní výbavy vašeho vozu !!

31.1.2012 - Tato novinka z produkce českého výrobce dokáže pomoci při výjezdu ze zasněženého parkoviště, nebo zledovatělé vozovky

Inovativní funkce City pro nouzové brzdění přesvědčila odborníky

31.1.2012 - Nejmenší model značky Volkswagen přidává další ocenění. Komplexní bezpečnostní koncepce modelu up! byla již odměněna pěti hvězdičkami v nárazových testech Euro NCAP. Kromě toho obdržela funkce City pro nouzové brzdění v modelu up! ocenění „Euro NCAP Advanced“, které je od roku 2010 udělováno nezávislou organizací Euro NCAP zaměřenou na ochranu spotřebitelů.

Stránka 1 ...4 5 6 7 8 9 10 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu