Vyhledávání

Novinky zimních pneumatik

Zima je blíž a blíž, počasí se mění pomalu ze dne na den a pro motoristy přichází období, kdy by měli být připraveni na vše. Všichni jistě dobře víme, že od 1. Listopadu jsme povinni přezouvat na zimní pneumatiky. Většina z nás výměnu nechá na poslední chvíli a to se nám může vymstít v podobě náporu v pneuservisech i případného zvýšení cen.

¨PneuPokud se zaměříme na nejlépe prodávané pneumatik v loňském roce tak to budou zaručeně v kategorii prémiových Continental Conti Winter Contact TS 850, Michelin Alpin A4. Populární pneumatiky nižší třídy jsou od českého výrobce Barum Polaris 3 a slovenské Matador MP59.

Pokud plánujete pneumatiky trochu častěji „vyvenčit“, jezdit i mimo město, klidně i v nerovném terénu, břečkách a po cestách pokrytým ledem doporučujeme zainvestovat trochu více. Na trhu je spousta náročně testovaných a velmi odolných kousků, které Vás podrží v jakémkoliv počasí v zimním období.

Jedna z nejoblíbenějších pneumatik loňské zimy z nejvyšší třídy je například Michelin Alpin A4. Cenově se pohybuje 1346 Kč – 4279 Kč. Tuto pneumatiku zákazníci hodnotili nejlépe hned v několika parametrech. Vyniká jak na suchém tak na mokrém povrchu i na sněhu. Pneumatika se může pochlubit nejen vysokou kvalitou, ale také dlouhou životností. Jeho inovace vám umožní jet o 10% rychleji a o 5% efektivněji brzdit na sněhu a ledu. Nově upravené složení Běhounské směsi a již zavedené řešení dezénových drážek Full Active Tread s velkým množstvím lamel. Tato pneumatika úspěšně skládá jeden test náročnosti za druhým. Proto vám ji můžeme vřele doporučit.

Matador MP59 Nordicca patří do nižší střední třídy. Cenově se pohybuje mezi 1441 Kč – 3634 Kč. Je velmi populární a je to třetí generace dezénu Matador MP59 Nordicca. Tato pneumatika vás podrží v každé situaci, její vyrovnané výkony jsou velmi ceněny a to v běžných zimních podmínkách na našich silnicích. U této pneu si můžeme říci „Za málo peněz hodně muziky“

Motoristi na Slovensku, kteří ještě nemají vyměněné zimní pneumatiky čtěte pro více info zde: http://www.e-pneumatiky.sk/

Přejeme vám bezpečné cestování při letošní zimě a hlavně se vybavte pneumatikami u odborníků, kteří vám se vším poradí.

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu