Vyhledávání

Ostatní

Pro Ředitelství silnic a dálnic začíná sněhovým dnem skutečná zima

6.1.2012 - Organizace je na aktuální vývoj počasí připravena. Nasazeno je veškeré technické zázemí, které má ŘSD k zimní údržbě komunikací dispozici.

Jak je to s povolováním billboardů kolem dálnic a silnic doopravdy?

4.1.2012 - V poslední době se šíří mnoho protichůdných informací ohledně reklamních zařízení podél dálnic a rychlostních komunikací. Proto se Ministerstvo dopravy rozhodlo uvést skutečnosti na pravou míru. Jak je to s povolováním billboardů doopravdy?

Člen představenstva Frédéric Saint Geours se ujímá funkce ředitele značek u PSA

4.1.2012 - Na této pozici nahradil Jean-Marc Galese, který se rozhodl ze skupiny PSA odejít.

Kurzy bezpečné jízdy v Sosnové a ohlasy jejich účastníků

4.1.2012 - Dle ankety, při které bylo osloveno několik set účastníků lze konstatovat, že úroveň výuky včetně přínosu kurzu pro absolventy je velmi vysoká. Z ankety vyplývá, že 97% řidičů, kteří se kurzu zúčastnili, by školení bezpečné jízdy dále doporučilo svým známým.

1. ledna nabyl účinnosti zákon o Generální inspekci bezpečnostních sborů

3.1.2012 - kterým bylo zavedeno mj. i oprávnění příslušníků GIBS zastavovat vozidla. Vzhledem k pochybnostem o rozsahu a využívání tohoto oprávnění přinášíme následující upřesnění k obsahu zákonné úpravy.

Projekt Optimalizace trati Horní Dvořiště České Budějovice dostane dotaci

3.1.2012 - Ještě před koncem roku 2011 byl schválen projekt „Optimalizace trati Horní Dvořiště st. hranice – České Budějovice“, který je v pořadí jedenáctým takto schváleným železničním projektem.

Personální změny ve společnosti Peugeot

3.1.2012 - Značka v rámci nové organizace vzniká funkce ředitele přímo odpovědného za produktovou politiku.

Zakladatel české pobočky LeasePlan se vrací jako GŘ

3.1.2012 - Jaromír Hájek založil českou pobočku LeasePlan v roce 1995 a od samého začátku zde působil jako generální ředitel. Do České republiky se vrací po téměř pětiletém působení v italském LeasePlanu, který vedl.

SEAT do nového roku se skvělými cenami a s lepší výbavou

2.1.2012 - Španělská automobilka vstupuje do nového roku tradičně ve velkém stylu. Letošní akci s názvem SEAT Fast Start platnou po dobu prvních tří měsíců roku 2012 dokonale vystihuje slogan „Skvělé ceny a ještě lepší výbava“.

Ministerstvo dopravy přislíbilo změny obchodu s ojetými vozidly

2.1.2012 - Občanské sdružení Věci automobilové dosáhlo prvního velkého úspěchu ve své snaze o kultivaci prostředí obchodu s ojetými vozidly - Ministerstvo dopravy totiž, na základě připomínek Sdružení, uvažuje nad změnou Návrhu novely zákona 56/2001 Sb.

Stránka 1 ...10 11 12 13 14 15 16 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu