Vyhledávání

Autosalon § Autotec 2010: Avia na automobilovém veletrhu v Brně

Avia na veletrhu Autotec 2010

Soutěž o vstupenky ZDE !!!!


Tradiční domácí výrobce nákladních vozidel Avia z pražských Letňan nemůže na veletrhu Autotec 2010 chybět. Zatímco se trh nákladních vozidel nejen v České republice, ale po celé Evropě, vzpamatovává z nejhlubší krize v historii, Avia má plné ruce práce s vývojem a přípravou výroby na nové projekty.


Po strategickém spojení se silným zahraničním partnerem (Avia se před třemi lety stala členem korporace Hinduja Group a zařadila se tak například po bok druhé největší automobilky v Indii nebo giganta ropného průmyslu Gulf Oil) Avia míří zpět na světové trhy nákladních vozidel a intenzivně pracuje na rozšíření portfolia svých produktů.
Účast na mezinárodních veletrzích je toho důkazem. Po úspěšné prezentaci svých vozidel na veletrhu Comtrans v Moskvě v rámci vstupu na ruský trh v prvním čtvrtletí letošního roku, vnímá Avia účast na mezinárodním veletrhu Autotec jako závazek vůči svým zákazníkům doma, v České republice.

Svoji prezentaci v Brně Avia podřídila hlavnímu cíli – potvrdit fakt, že v České republice umíme vyrábět nákladní vozidla, která si svou vysokou kvalitou v ničem nezadají s ostatními vozidly na trhu a dokonce je i převyšují. Například kabina, jejíž všechny díly jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a ošetřeny kataforézou, nemá ve výrobě nákladních vozidel obdoby. Avia je jediný výrobce nákladních vozidel, který poskytuje záruku na prorezavění karoserie 8 let. Kvalitu svých vozidel pak Avia ještě podtrhuje třemi roky záruky na celé vozidlo bez omezení kilometrů.

Dokonalá kvalita vozidel s klasickým pohonem však není jediným výrobním programem v Avii. Významným projektem rozšiřujícím portfolio produktů je spolupráce automobilky s výrobcem vozidel na plně elektrický pohon - společností Smith Electric Vehicles. Letňanská automobilka je výhradním dodavatelem podvozků s kabinou, které Smith osazuje elektropohonem. Tvář Avia tak mohou zákazníci ve flotilách takových gigantů, jako je např. Coca-cola, DHL či TNT. Pro přiblížení projektu české veřejnosti představí Avia na svém stánku toto ekologické vozidlo jako zlatý hřeb své expozice.


Avia Servis Plus
Seznamte se s Programem údržby Avia Servis Plus – novinka v oblasti péče o zákazníka zahrnující prodlouženou osmiletou záruku na prorezavění karoserie a tříletou záruku na celé vozidlo bez omezení kilometrů.

 

BVV

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu