Vyhledávání

Druhou plzeňskou prodejnu Halfords zákazníci najdou v Borských polích v Plzni

 Šestá česká prodejna Halfords otevírá v Plzni
• Druhou plzeňskou prodejnu Halfords zákazníci najdou v Borských polích
• Sortiment nového obchodu čerpá z dvouletých zkušeností na českém trhu
• Češi chtějí za své peníze kvalitu

Praha, 19. listopadu 2009 – Britský maloobchodní řetězec pro auta, kola a volný čas Halfords otevírá v Plzni Borských polích svou šestou českou prodejnu. V Plzni se po prodejně v obchodním centru Olympia jedná o druhé zastoupení značky Halfords: „Kupní síla obyvatel Plzně je značná, a proto jsem se rozhodli otevřít náš další obchod právě v nákupním centru Borská pole. Slibujeme si od něj posílení naší pozice na poli prodeje autodoplňků, jízdních kol, vybavení pro cestování a servisních služeb,“ říká Country manažer Halfords pro ČR a Polsko Jiří Miča.

Nový plzeňský svou koncepcí a uspořádáním sortimentu vychází z dvouletých zkušeností Halfords na českém trhu. Na menší ploše tak zákazníkům nabízí ty produkty, o které panuje dlouhodobě největší zájem: „Největší zájem zákazníků bez ohledu na sezónnost registrujeme u výrobků spojených s cestováním a s jízdními koly,“ uvádí Jiří Miča. „Jedná se hlavně o střešní boxy, nosiče na lyže, či jízdní kola a další cyklo doplňky. Velký zájem mají naši zákazníci také o autodoplňky a náhradní díly, jmenovitě o žárovky, stěrače, autobaterie, různé provozní náplně, koberečky či potahy sedadel. Prodeje výrobků z těchto kategorií nám neustále vzrůstají a Halfords si tak buduje pozici ‚první pomoci‘ pro motoristy, kteří se dostanou do nesnází.“

Zajímavostí, která vyplývá z počtu prodaných výrobků v jednotlivých kategoriích je fakt, že v případě více cenových hladin produktů, se zákazník v 60 % případů rozhoduje pro střední pásmo, které reprezentují značkové výrobky Halfords, a z 30 % pro výrobky z cenově nejvyššího pásma. Jednoznačným sdělením tak je, že zákazníci na svých autech a jízdních kolech nešetří a za své peníze chtějí opravdu kvalitní zboží.

V kategorii jízdních kol a cyklistických potřeb nabízí Halfords zákazníkům kola pro všechny, děti nevyjímaje – v nabídce je více než 35 modelů pro děti všech věkových kategorií. Na výběr pak je ze značek Apollo, Carrera, Apache, Marin a exkluzivní značky Boardman. Jízdní kola Boardman vyšší kategorie pro cyklistické nadšence jsou vyvíjena společně s olympijským vítězem a trojnásobným mistrem světa Britem Chrisem Boardmanem a jsou kvalitou plně srovnatelné s již zavedenými značkami na českém trhu. Pro začínající cyklisty pak Halfords nabízí kola svých dalších dvou vlastních značek Apollo a Carrera.

Také druhý plzeňský obchod Halfords je vybaven rychloservisem s jedním servisním místem a poskytuje zákazníkům službu Montáž PLUS, kdy jim zakoupené náhradní díly a doplňky okamžitě namontují vyškolení odborníci. Samozřejmostí jsou i další servisní služby jako výměna pneumatik, baterií, provozních kapalin a další, všechny za předem jasně stanovené ceny.

Otevírací doba Halfords Plzeň – Borská pole je od pondělí do soboty od 9 do 20 hodin, v neděli pak od 10 do 20 hodin. Rychloservis je pro zákazníky otevřen ve stejných hodinách jako prodejna.


Halfords Group Plc.

Halfords je vedoucí britský prodejce autodoplňků a potřeb pro volný čas a cyklistiku. Provozuje více než 450 obchodů a zaměstnává 10 000 pracovníků. Společnost byla založena v roce 1892, od června 2004 se její akcie obchodují na Londýnské burze. Skupina Halfords prodává 11 000 různých produktových řad od automobilových součástek a jízdních kol až po nejnovější automobilové technologie, litá kola, dětské sedačky, střešní boxy, outdoorové produkty a campingové vybavení. Halfords je vlastníkem značek Ripspeed pro úpravu automobilů a Bikehut pro jízdní kola a cyklistické doplňky, které zahrnují i značky Apollo a Carrera. Obchody nabízejí službu „We Fit“ pro autodoplňky, dětské sedačky, satelitní navigaci či multimediální systémy do automobilů a službu „We Repair“ pro jízdní kola.

Kromě korporátních webových stránek www.halfordscompany.com provozuje Halfords i online obchod na adrese www.halfords.com.

PR

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu