Vyhledávání

Milionté Grande Punto bylo vyrobeno v automobilce Fiat v Melfi.

Milionté Grande Punto

Milionté Grande Punto bylo vyrobeno před několika dny v automobilce Fiat v Melfi. Tento model byl uveden do výroby v roce 2005 a byl potomkem dvou nejprodávanějších aut: první bylo Punto (od 1993 do 1999), kterých se vyrobilo 3,5 milionu. Druhá série byla uvedena na trh v roce 1999, běžně se prodává pod jménem Punto Classic, a dosáhla 3 milionů.

Milionté Grande Punto je ve verzi Sport vybavené motoren 1.4 T-Jet 120k. Mezi charakteristické znaky patří velká elektrická střecha „Skydome“, 17“ diamantem broušená kola z lehkých slitin a chromovaná zpětná zrcátka. Dva poslední rysy potvzují, že největší pozornost dostává příslušenství a estetické detaily.

Grande Punto MY 2008 bylo hvězdou na všech mezinárodních veletrzích. Modernizované se zachovanými hlavními znaky a se zaměřením hlavně na mladou populaci. Jen pro zajímavost, sportovní verze (Sport a Racing) má na svém kontě 25% veškerých prodaných vozů, 14% těchto zákazníků si zkrášlilo svá auta originálními prvky. V současné době 30% zákazníků Grande Punta požaduje Blue&Me.

Kromě toho si uvědomme pohodlí a bezpečnost na nejvyšší úrovni, 40% zákazníků si vybírá verzi Dynamic. Grande Punto Natural Power s duálním pohonem (benzín/metan) je již několik týdnů na světě. Rozšiřuje se tak řada s přírodní energií, která doposud zahrnuje modely Panda, Multipla, Doblo a Punto Classic. 24% veškerých prodaných Grande Punt je z nové verze. Grande Punto Natural Power je dokonalou odpovědí pro ty, kdo požadují ekologické auto, které je také ekonomické s nízkou spotřebou. Všechny kombinace jsou s vynikajícími výkony, mimořádnou přízpůsobivostí a maximální bezpečnostní.

Fiat

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu