Motokárové setkání závodníků v Brně se tradičně vydařilo
Dnes se v Brně uskutečnilo již tradiční Setkání mistrů, kterého se zúčastnili závodníci různých motoristických disciplín i desítka novinářů. Účast byla navíc natolik skvělá a nad očekávání, že pořadatelé nakonec operativně změnili plán a namísto tříčlenných byly týmy čtyřčlenné a jelo se na 2 hodiny a 40 minut, tedy o více než půlhodinky déle..
Kart Arena Brno Setkání mistrů 2011
Kromě již zmíněných medailistů se na start postavili i okruhový a vrchařští jezdci Petr Vondrák, Martin Jerman, břatři Tomáš a Jří Mičánkové, Marek Rybníček, Martin Vondrák, Tomáš Kostka, Jiří Janák, Vladimír Hladík a Dan Michl, jezdci rallye Emil Triner a Pavel Valoušek se spolujezdcem Petrem Hrůzou, autokrosaři Ondřej Musil, Marek Stloukal a Tomáš Jánoš a motocyklisté Lukáš a Michal Šemberové, Karel Pešek a Karel Hanika.
Lukáš Šembera, motocyklista odkázaný od podzimu roku 2009 na invalidní vozík, řídil stejně jako loni speciální motokáru s ručním ovládáním, kterou pro něj pořadatelé z brněnské Kart Areny připravili.
Seznam startujících jezdců: Abrahám Karel, Častoral Roman, Filla Michal, Fried Marek, Hanika Karel, Hladík Vladimír, Hrůza Zdeněk, Janák Jiří, Janík Václav, Janoš Tomáš, Jerman Martin, Kostka Tomáš, Krámský Otakar, Líbal Petr, Mičánek Jiří ml., Mičánek Tomáš, Michl Dan, Musil Ondřej, Pešek Karel, Rybníček Marek, Skála Jan, Stloukal Marek, Studenič Andrej, Suchý Dan, Svoboda Milan, Šembera Lukáš, Šembera Michal, Šenkýř Robert, Triner Emil, Valoušek Pavel, Vondrák Petr, Vondrák Martin,Vrečka Lukáš.
Kart Arena Cup: 160 minutový závod týmů
Výsledky závodu
1. Asi vyhrajem 286 Kol 2:40:38.655
Vrečka Lukáš, Filla Michal, Šenkýř Robert, Suchý Dan
2. Sprintující lenochodi 285 kol 2:40:40,725
Fried Marek, Ježek Ondřej, Janík Václav, Líbal Petr
3. Deliteam Max 285 kol 2:40:41.129
Valoušek Pavel, Krámský Otakar, Svoboda Milan, Skála Jan
4. Vemena 282 kol 2:40:32.910
Pešek Karel, Musil Ondřej, Vondrák Petr, Jerman Martin
5. Cool Boys 281 kol 2:40.45.165
Kostka Tomáš, Janák Jiří, Hanika Karel, Janoš Tomáš
6. Jelita 280 kol 2:40:43.602
Hladík Vladimír, Šembera Michal, Častoral Roman, Hrůza Zdeněk
7. Likvidace molů 280 kol 2:40:46.873
Mičánek Tomáš, Mičánek Jiří, Rybníček Marek, Vondrák Martin
8. Útočit zezadu 280kol 2:40:47.917
Michl Dan, Triner Emil, Stloukal Marek, Šembera Lukáš
Nejrychlejší kolo závodu: Vrečka Lukáš: 32,422
Liqui Moly Cup - Závod jednotlivců
Výsledky
1.Vrečka Lukáš 15 kol 8:13.261
2.Filla Michal 15 kol 8:20.056
3.Mičánek Tomáš 15 kol 8:21.702
4. Pešek Karel 15 kol 8:24.957
5. Kostka Tomáš 15 kol 8:26.268
6. Ježek Ondřej 15 kol 8:27.442
7. Fried Marek 15 kol 8:32.368
8. Mičánek Jiří ml. 15 kol 8:32.954
Nejrychlejší kolo závodu: Vrečka Lukáš: 32.623
Závod novinářů, partnerů a hostů
Výsledky
1. Fried Tomáš 15 kol 8:35.673
2. Pešek Karel st. 15 kol 8:43.638
3. Ohlídalová Nikola 15 kol 8:44.618
4. Kusý Karel 15 kol 8:46.537
5. Rašková Jana . 15 kol 8:58.717
6. Kligl Vítězslav 15 kol 9:07.733
7. Koubek Ondřej 14 kol 8:38.723
8. Hanika Karel st. 14 kol 8:41.951
9.Jelínek Pavel 14 kol 8:45.969
Nejrychlejší kolo závodu: Fried Tomáš: 33.828