Vyhledávání

Na český trh přijíždí nová speciální série na modelovou řadu C Crosser

Benzín a automat na C- Crosseru – novinka v ČR

Praha, 24.července 2009 – CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. uvádí na český trh novou speciální sérii na modelovou řadu C- Crosser. Jedná se o limitovanou edici modelu v benzínové verzi s automatickou převodovkou a bohatou výbavou za mimořádné ceny.

Nově si tak zákazníci v ČR mohou pořídit C-Crosser s motorem 2,4i 16V 172k AT. Vozy budou k dispozici ve výbavě Collection a Collection+, vždy v konfiguraci 5 míst. Verze Collection je nabízena za cenu 599 900 a obsahuje již takovou výbavu jako např.: vyhřívaná přední sedadla, zadní parkovací asistent nebo metalický lak.

Verze Collection+ je navíc vybavena ještě: systémem Bluetooth, HiFi, koženým čalouněním, xenonovými světlomety, hliníkovými disky kol 18“, elektricky nastavitelným sedadlem řidiče, atd. a je k dostání za 649 900 Kč. Za příplatek 22 tis.Kč je ještě možno na verzi Collection+ doplnit elektricky ovládané střešní okno.

Uvedené ceny jsou konečné.

Zároveň oznamujeme uvedení C-Crosseru v dieselové verzi nově také s automatickou převodovkou do ČR. Tato konfigurace přijde na náš trh spolu s novým modelovým rokem v září 2009.
Očekávaný cenový nárůst oproti verzi s manuální 6-st. převodovkou je ve výši 50 000 Kč.

 Martina Bedrnová
PR manager
Citroën Česká republika, s.r.o. 


* Zákazník, který chce čerpat citroënovné musí splnit následující podmínky: buď předloží doklad o ekologickém sešrotování svého vozu jakékoliv značky staršího 10 let. Takový vůz musí být ve vlastnictví klienta minimálně 6 měsíců a tato skutečnost musí být prodejci taktéž dokladována (velký TP). Nebo přiveze k odkoupení na protiúčet svůj osobní či užitkový vůz jakékoliv značky starší 6 let a opět takový vůz musí být ve vlastnictví klienta minimálně 6 měsíců a tato skutečnost musí být prodejci dokladována (velký TP).

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu