Vyhledávání

Návštěvníci veletrhu AMPER v Brně mohou otestovat elektrický Peugeot i0n

Návštěvníci veletrhu AMPER v Brně mohou otestovat elektrický Peugeot i0n

Návštěvníci veletrhu AMPER otestují Peugeot i0n

Společnost Peugeot Česká republika se účastní veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER, který se uskuteční ve dnech 29. března – 1. dubna 2011 na Výstavišti Brno. Návštěvníci veletrhu budou mít příležitost vyzkoušet si první 100% elektrický vůz nové generace Peugeot i0n, jenž je názornou ukázkou využití elektrické technologie.

Uvádění elektrických vozů na trh v různých evropských zemích vyvolává velký zájem veřejnosti, zvláště pak příznivců nových technologií a profesionálů působících v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Právě ti se sejdou u příležitosti 19. ročníku veletrhu AMPER v Brně, který bude zahájen 29. března. Budou zde mít příležitost vyzkoušet si elektromobil Peugeot i0n, který bude na brněnském výstavišti ke shlédnutí a k testování pro veřejnost po celou dobu veletrhu.

Společnost Peugeot Česká republika podpořila také soutěž podnikatelských talentů AMPER IDEA 2011, která se koná v rámci veletrhu AMPER. Cílem soutěže je podpora mladých lidí v podnikání. První ročník soutěže oslovil především studenty technických fakult vysokých škol a podnikavé lidi, kteří mají nápad, ambice, chtějí být úspěšní a zároveň chtějí využít příležitosti zasednout ke stolu s významnými českými investory a diskutovat nad investicí a realizací jejich projektu. V porotě soutěže zasednou významné osobnosti českého podnikatelského světa. Záštitu nad projektem převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR.

Hlavní výhrou pro vítěze soutěže bude možnost setkání a diskuze s investory. Dále získá tříměsíční zápůjčku vozu Peugeot 207 v provedení ACTIVE 1.6 HDi 92k vybavenou mimořádně úspornou dieselovou motorizací Euro5.

Radka Matthey

PR

 

Fotogalerie

První dobíjecí stanice pro elektromobily v Česku

Je v Brně v OC Vaňkovka a tankování zde je ZDARMA ( aspoň zatím)

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu