Vyhledávání

Nová Kia Rio s Garancí 7 + 777, tedy právo vrátit vůz bez udání důvodu .........

Nová Kia Rio s Garancí 7 + 777

Praha, 8. 9. 2011 – Právě dnes se v České republice začala prodávat nová Kia Rio. Přináší skvělý design, perfektní jízdní vlastnosti, bohatou komfortní i bezpečnostní výbavu, atraktivní cenu i 7letou záruku. Navíc k tomu všemu nabízí ´Garanci 7 + 777´, tedy právo zákazníka vrátit vůz bez udání důvodu do 7 dnů nebo ujetí 777 km.
 
Kia při vývoji a výrobě používá nejmodernější technologie. Proto má tak vysokou kvalitu svých vozů a tedy i nejdelší tovární záruku na trhu – 7 let. Kia Motors Czech je o kvalitách nové generace modelu Rio natolik pevně přesvědčena, že jde v nabídce ještě dál, a přichází s unikátní Garancí 7 + 777.
 
Garance 7 + 777 je aktivitou společnosti Kia Motors Czech nastavující úroveň zákaznického komfortu o několik stupňů výše.
 
„Bude-li kupující z nějakého důvodu nucen svoji investici do koupě nového Ria přehodnotit, může ho vrátit. Takto nabídka platí na nové Rio jak při koupi za hotové, tak i na úvěr při akontaci od 30%. Zákazník má právo vrátit nepoškozený vůz do 7dnů nebo ujetí 777 km“, popisuje princip Garance 7 + 777 Arnošt Barna, marketingový a obchodní ředitel KIA MOTORS CZECH.
 
„Investice do koupě nového vozu je pro rodinu či drobného podnikatele zásadním rozhodnutím. To si plně uvědomujeme, a proto chceme dát našim klientům jakousi další záruku - garanci klidu,“ komentuje dále Arnošt Barna a zdůrazňuje hlavní benefit nabídky: „Od svého prodejce pak získá zákazník zpět plnou cenu vozu. Žádné poplatky za ujeté kilometry, žádné zbytečné papírování.“
 
 
# # #
 
Společnost KIA Motors Czech je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 50 000 vozů.
 
Nejrychleji rostoucí automobilová značka ve světě Kia Motors Corporation byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Skupina Hyundai-Kia Automotive Group, do které patří, se řadí mezi největší světové výrobce automobilů, klade si za cíl probojovat se na první příčky. V současnosti produkuje ve 13 výrobních a montážních závodech v 9 zemích světa téměř 2 000 000 vozidel ročně.
 
Automobily jsou prodávány prostřednictvím sítě oficiálních zastoupení ve 172 zemích celého světa. Kia má dnes 42 000 zaměstnanců.
 
Kia Motors je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open a také oficiálním automobilovým partnerem fotbalových organizací FIFA a UEFA.

 

 

PR

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu