Vyhledávání

První vizualizátor litých kol na trhu je spuštěn

Pneumatiky.cz spouští první vizualizátor litých kol na trhu

Ostopovice, 27. května 2011
Na českém internetu byl spuštěn první vizualizátor litých kol. Moderní službu, která umožňuje zobrazit vybraná kola přímo na fotografii vlastního vozu, nově nabízí internetový obchod Pneumatiky.cz. Reálná vizualizace litých kol maximálně usnadňuje výběr. Zákazníci totiž snadno zjistí, která kola se k jejich vozu nejlépe hodí, a dokážou se tak jednoduše rozhodnout.

Litá kola zásadním způsobem ovlivňují vzhled vozidla. Motoristé proto při výběru kol z lehkých slitin dbají především na to, aby byl vybraný design v souladu s typem a barvou vlastního automobilu. Vizualizátor, dostupný na portálu www.pneumatiky.cz, dovoluje nahrát fotografii svého vozu a následně simulovat reálnou podobu auta se zvolenými litými koly.
„Při vývoji vizualizátoru jsme reagovali na poptávku našich zákazníků, kteří si nevěděli při výběru litých kol rady. Webová aplikace zobrazující alu kola přímo na fotografii vlastního vozu, je ojedinělá i ve světě. Věřím, že se setká s velkým zájmem a pomůže zákazníkům při nákupu,“ uvedl Vojtěch Schwangmaier, ředitel předního tuzemského internetového obchodu Pneumatiky.cz. „Speciální funkce navíc dovoluje zobrazit fotografii se zvolenými koly na sociálních sítích. Zákazník se tak může snadno poradit s kamarády o svém výběru,“ doplnil Schwangmaier.

Průvodce výběrem litých kol internetového obchodu Pneumatiky.cz obsahuje širokou zásobu fotografií automobilů světových značek. Zákazník, který nemá k dispozici fotku vlastního vozu, si proto může pohodlně zobrazit vybraná alu kola na vzorovém automobilu odpovídajícímu typu jeho auta.
„Při výběru kol z lehkých slitin je důležitý správný výběr velikosti. Průvodce litých kol dokáže po zvolení konkrétního modelu vozidla zákazníkům nabídnout přehled všech designů kol, které pasují přímo na jejich automobil,“ sdělil Vojtěch Schwangmaier z e-shopu Pneumatiky.cz, který nabízí výhradně litá kola homologovaná pro provoz v České republice a Evropské unii.


O e-shopu Pneumatiky.cz
Internetový obchod www.pneumatiky.cz je jedním z největších a nejspolehlivějších prodejců pneumatik a alu kol v České republice. V roce 2010 zvítězil v prestižní soutěži ShopRoku 2010 v kategorii Auto moto a získal tak Cenu kvality udělenou skutečnými zákazníky. Navíc získal třetí místo v soutěži WebTop100 v kategorii nejlepší internetový obchod na českém trhu. Nabízí nejširší výběr pneumatik, alu disků, ocelových disků, sněhových řetězů a doplňkového sortimentu od více než 45 výrobců. Samozřejmostí je nejkratší možná doba dodání a garantovaná kvalita služeb. E-shop Pneumatiky.cz je jako jediný ryzý prodejce pneu součástí projektu Garance nákupu, který zaručuje vrácení peněz. Spolehlivost internetového obchodu navíc potvrzuje spokojenost mnoha zákazníku, protože podle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 98 % zákazníků doporučilo internetový obchod Pneumatiky.cz svým známým.
Internetový obchod Pneumatiky.cz je držitelem certifikátů APEK, které hodnotí kvalitu poskytovaných služeb a stvrzuje, že obchod dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu. E-shop rovněž získal dva světově uznávané certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.

 

Vojtěch Schwangmaier
ředitel e-shopu Pneumatiky.cz
www.pneumatiky.cz  

 

PR

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu