Vyhledávání

Skleněná manufaktura v roce 2011 s výrobním rekordem. 145 000 hostů za rok.

Skleněná manufaktura v roce 2011 s výrobním rekordem

·         Nárůst výroby proti roku 2010 činil 50 procent

·         Koncern Volkswagen vyznamenal učně z Drážďan
 
Praha, 23. ledna 2012 – Skleněná manufaktura dosáhla ve svém jubilejním roce nového výrobního rekordu. V roce 2011 bylo celkem vyrobeno více než 11 000 luxusních limuzín Phaeton. To odpovídá meziročnímu nárůstu o 50 procent. Rostoucí trend zaznamenal rovněž počet návštěvníků. Manufakturu loni navštívilo 145 000 hostů, což je o třetinu více než v roce 2010. V červenci 2011 byl přivítán miliontý návštěvník.
 
Skleněná manufaktura zvýšila kromě výroby také počet vozidel Phaeton, Touareg a CC předaných v manufaktuře zákazníkům. V roce 2011 si pro svůj nový automobil značky Volkswagen přijelo do Drážďan téměř 2000 zákazníků. To je o 80 procent více než v předchozím roce.
 
„Náš tým připravil společně se všemi partnery a dodavateli skvělý dárek k jubileu manufaktury,“ vyzdvihl výkony zaměstnanců Hans-Joachim Rothenspieler. Mluvčí managementu společnosti Volkswagen Sachsen GmbH vyhlíží s důvěrou i do budoucnosti: „Tuto vysokou úroveň udržíme i v roce 2012.“
 
Skleněná manufaktura prokázala v roce 2011 svou vysokou úroveň i jako vzdělávací instituce. Sebastian Hein byl vyznamenán jako jeden z nejlepších učňů koncernu Volkswagen v celosvětovém měřítku. Budoucí mechatronik pro osobní vozidla obdržel v listopadu za své vynikající výkony ocenění „Best Apprentice Award“ (Cena pro nejlepšího učně). Předtím byl Hein vyhlášen jako nejlepší učeň v oboru mechatroniky pro osobní vozidla ve Svobodném státu Sasko.
 

 

Import VOLKSWAGEN Group, s.r.o.

AC&C Public Relations
Kontakt: Jan Klíma
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu