Vyhledávání

Skvělého prodejního výsledku dosáhl v březnu tohoto roku český Ford

Skvělého prodejního výsledku dosáhl v březnu tohoto roku český Ford

Rekordní březen u Fordu
• Ford v březnu získal jedenáct procent českého trhu!

/V Praze, 7. dubna 2010/ – Skvělého prodejního výsledku dosáhl v březnu tohoto roku český Ford, když vykázal celkem 2 019 nově zaregistrovaných osobních a lehkých užitkových vozů. Díky tomuto absolutně nejlepšímu březnovému prodejnímu výsledku v historii ČR tak Ford znovu výrazně odskočil veškeré konkurenci a suverénně se usadil na čele žebříčku nejlepších dovozců.

Celkem 2 019 automobilů nově zaregistrovaných v březnu znamenalo, že pro sebe Ford v tomto měsíci dokázal vybojovat 11,01 % českého trhu. Po prvním čtvrtletí má díky tomu značka s modrým oválem ve znaku jako nejúspěšnější automobilový dovozce v ČR na svém kontě 3 844 zaregistrovaných osobních a lehkých užitkových vozů (tržní podíl 9,21 %), což jí před druhým importérem v pořadí dává komfortní náskok 630 automobilů.

"Za první čtvrtletí nám tedy patří 9,21 % z českého automobilového trhu. To je jistě výborný výsledek, ale naše cíle jsou ještě vyšší – chceme totiž obhájit loňských deset procent," řekl generální ředitel českého Fordu Jan Laube. "A to s naší mimořádně širokou nabídkou, několika novými modely a atraktivními cenami pro letošek určitě není nereálný cíl!"

PR

 

Fotogalerie

Novinky Fordu v Lysé, foto Karel Kolečko

Z veletrhu Rychlá kola 2008

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu