Vyhledávání

Thule, přední dodavatel přepravních řešení pro automobilový průmysl, na veletrhu ISPO

Společnost Thule rozšiřuje svoji distribuci do sportovní maloobchodní sítě

Hillerstorp, Švédsko, 29. ledna 2010 – Thule, přední dodavatel přepravních řešení pro automobilový průmysl, s potěšením oznamuje svoji účast na veletrhu ISPO, největší obchodní výstavě na světě zaměřené na sport, která se koná v Mnichově ve dnech 7. až 10. února. Účast na této prestižní události je známkou začínající aktivity společnosti na poli sportovního průmyslu.

Thule expanduje do sportovního průmyslu, jelikož přináší řešení přepravy vybavení všem sportovcům. Thule je mezinárodní společností vytvořenou milovníky outdoorových aktivit, kteří dodávají bezpečná, jednoduchá a stylová řešení pro přepravu jak rodinám, tak i profesionálům. Společnost vešla do povědomí veřejnosti díky svým přepravním řešením (střešní boxy, přepravní koše, nosiče lyží a kol) a sněhovým řetězům, které budou mimo jiné na ISPO prezentovány.

Návštěvníci veletrhu budou mít také možnost použít pro výběr interaktivní displej a díky jeho online připojení si vyhledat ideální přepravní řešení pro ten či onen typ vozidla. Dále bude představen nový prodejní systém, ve kterém si bude moci maloobchodník vybrat typ prodejního stojanu, naprosto odpovídající jeho požadavkům.

Thule dále plánuje uzavřít partnerství s ICEHOTELM, prvním a největším hotelem na světě postaveným z ledu a sněhu, jehož plocha přesahuje 5 500 metrů čtverečních a který se nachází v Jukkasjärvi ve Švédsku. Návštěvníci Thule stánku budou mít možnost se zúčastnit loterie, ve které budou moci vyhrát pobyt v tomto hotelu s plnou penzí.ISPO 2010, Mnichov
od 7. do 10. ledna 2010
Hala A4/ Stánek 102/112


O značce Thule
Thule Group je světová jednička v oblasti přepravy sportovního vybavení určená aktivním rodinám, nadšencům outdoorových sportů a profesionálům, kteří chtějí převézt své vybavení bezpečně, snadno a stylově. Portfolio výrobků obsahuje nejen střešní boxy, střešní nosiče, nosiče kol, sněhové řetězy a přívěsné vozíky, ale také příslušenství ke karavanům a organizační řešení. Společnost Thule má přibližně 3 500 zaměstnanců, 30 výrobních a prodejních míst v Severní a Jižní Americe, Evropě, Africe a Asii. V roce 2007 dosáhl čistý obrat 6,2 miliard SEK (USD ~ 800). Vlastníkem Thule je soukromá kapitálová společnost Nordic Capital se sídlem ve švédském Malmö. Více informací na www.thule.com 

PR 

 

Fotogalerie

Veletrh závodních aut v anglickém Birminghamu, foto Petr Cvrkal

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu