Vyhledávání

Tři nová prodejní místa Peugeotu: V Brně, v Trutnově a v Horšovském Týně.

Tři nová prodejní místa Peugeotu: V Brně, v Trutnově a v Horšovském Týně.
Tři nová prodejní místa zahájila provoz
 
Auto Palace v ČR nově koncesionářem Peugeot
 
Společnost Peugeot Česká republika rozšiřuje svoji obchodní síť o tři nová prodejní místa. V Brně vzniklo prodejní a servisní zastoupení Peugeot u jednoho z nejvýznamnějších prodejců automobilů v ČR – Auto Palace. Další dvě prodejní místa byla otevřena v Trutnově a v Horšovském Týně.  
 
Od ledna letošního roku se rozrůstá obchodní síť značky Peugeot v České republice na celkový počet 58 prodejních míst. Tři společnosti posílily dostupnost a přítomnost značky Peugeot na trhu a přispěly tak k plnění cíle, který si společnost Peugeot dlouhodobě klade, a to rozšiřovat prodejní síť, a zvyšovat kvalitu služeb i spokojenost zákazníků. Do konce roku 2012 se předpokládá otevření ještě dalších pěti prodejních míst značky, např. v Pardubicích či v Hradci Králové.
 
Nejvýznamnějším nově otevřeným prodejním místem je Auto Palace Brno. Jeho geografická poloha, image i dlouholeté zkušenosti s prodejem vozů ho předurčují k obchodnímu úspěchu v oblasti jižní Moravy, která je z hlediska prodejů značky v ČR druhým nejvýznamnějším regionem. V Brně, kde doplní další dva stávající autorizované koncesionáře Peugeot, bude zajišťovat kompletní prodejní a servisní zastoupení značky.
 
Nový autorizovaný koncesionář Peugeot– společnost Autostyl, s.r.o. - otevřel v lednu v Trutnově prodejní zázemí dle nejaktuálnější celosvětové specifikace Peugeot pro značkové budovy typu Blue Box. Vznikl tak v pořadí 25. Blue Box na území České republiky.
 
V nové prodejní a servisní místo s názvem AUTO TOMÁŠ K s.r.o. se přeměnil taký bývalý servis Peugeot v Horšovském Týně a posílil tak zastoupení značky Peugeot v Plzeňském kraji.
 
 
 
 
 
 
O Auto Palace
Skupina Auto Palace zahájila letos na českém trhu už třetí dekádu. Je součástí holandského holdingu AutoBinck založeného již v roce 1907 v Haagu. Ten v současné době zahrnuje 51 společností, z nichž 15 působí ve skupině Auto Palace v České a Slovenské republice. Součástí všech prodejních center jsou také autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství. Zákazníci Auto Palace si také mohou v prodejnách AutoPoint vybrat z bohatého sortimentu kvalitních ojetých vozů, nebo si zapůjčit vůz dle svého výběru v autopůjčovně RentPoint.
 
O značce Peugeot
Značka Peugeot působí ve 160 zemích světa. Její produkty nabízí koncesionářská síť čítající na 10 000 prodejních míst. V roce 2011 prodala značka Peugeot celosvětově 2 114  000 vozů a  získala pozici 4. nejprodávanější značky v Evropě. Peugeot je jediným konstruktérem na světě, který nabízí služby globální mobility s kompletní řadou osobních a užitkových vozů, skútrů, jízdních kol a širokou nabídkou servisních služeb. Společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA působí jakožto české zastoupení značky Peugeot od prosince roku 1996. Prostřednictvím rozsáhlé koncesionářské sítě zajišťuje komplexní nabídku kvalitních výrobků a služeb.
 
 
 PR
 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu