V Loukově u Mnichova Hradiště startuje šestý závod MČR OFF ROAD TRIAL !

V Loukově u Mnichova Hradiště startuje  šestý závod MČR OFF ROAD TRIAL !

6. závod MČR OFF ROAD TRIAL 2007

Vážení příznivci vozů 4 x 4, dovolte mi pozvat Vás na 6. závod letošního seriálu otevřeného Mistrovství České republiky v závodech OFF ROAD TRIAL 2007.  Tento prestižní závod se koná o víkendu 1.-2.září 2007 v Loukově u Mnichova Hradiště.

Během víkendu uvidíte na 30 posádek z celé ČR i Sk, které bojují o mistrovské body. Závodu se může zúčastnit každá posádka s vozem do 3,5t a pohonem 4x4. Vůz i posádka musí splňovat několik bezpečnostních předpisů, které jsou uvedeny v Pravidlech / www.nboffroad.cz /. Vozy jsou rozděleny do 5-kategorií podle úprav. Od Originálů po Prototypy. Pro posádky jsou připraveny atraktivní trialové sekce, jejich obtížnost se liší dle kategorií. Cílem posádky je projet danou sekci v daném limitu s co nejmenším počtem trestných bodů. Trestné body získá posádka například za poražení, nebo dotek branky, nebo za couvání.

OFF ROAD TRIAL je jeden z nejmladších sportovních odvětví motoristického sportu, nicméně výsledky posledních 2. ročníků Mistrovství Evropy přinesly pro Českou republiku velmi cenné trofeje. V loňském roce na EUROTRIALU 2006, který se konal ve Finsku získala titul Mistrů Evropy v kategorii STANDARD česká posádka – Roman a Petr Stanovští. Z letošního v červencového EUROTRIALU 2007 konaného v San Marinu přivezli Češi již dvě cenné medaile a to v jedné z nejnáročnějších kategorií – PROMODIFIED.

Titul Mistři Evropy získala posádka Jiří Klasna a Jiří Provazník. Stříbro a titul Vícemistrů v této v kategorii vybojovala další česká posádka Milan Sedláček a Robert Grygarčík. Celkově v bodování všech evropských národů obsadila Česká republika krásné páté místo.

Pro diváky je kromě zajímavé a vzrušující podívané připraveno i dobré občerstvení.
Vstupné : 50 Kč, děti do 120 cm ZDARMA
Informace o organizaci, kalendář závodů pravidla MČR i ostatní informace naleznete na www.nboffroad.cz