Vyhledávání

Začaly Veletrhy integrovaného záchranného systému

Začínají Veletrhy integrovaného záchranného systému

V úterý 10. května se v Brně otevírají brány 11. mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET - jedné ze čtyř nejvýznamnějších přehlídek obranných technologií v Evropě. Jen o dva dny později zde začíná 15. mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET, jehož expozice zůstanou otevřeny i v sobotu 14. května, kdy si je prohlédne široká veřejnost. Částečné termínové překrytí těchto výstavních akcí reaguje na aktuální trendy integrace a úzké spolupráce obranných a bezpečnostních struktur. Nová koncepce nabízí komplexní přehled o celé sféře vojenské a civilní bezpečnosti i o současných vyspělých technologiích. K nosným tématům letošního ročníku patří spolupráce při boji proti mezinárodnímu terorismu, nasazení armády při přírodních a průmyslových katastrofách a ochrana civilního obyvatelstva proti současným rizikům.

O mezinárodním významu obou veletrhů svědčí vysoký zájem ze strany zahraničních partnerů. IDET 2011 představuje nabídku 369 vystavovatelů z 26 zemí tří kontinentů. Dalších 179 firem z 21 zemí čtyř kontinentů se účastní veletrhu PYROS/ISET 2011. Neméně pestrá je národnostní skladba návštěvníků – předem ohlášených specialistů a oficiálních armádních delegací, které přijaly pozvání Ministerstva obrany ČR a prohlédnou si zejména expozice tuzemských vystavovatelů. Svou účast již potvrdily delegace z Albánie, Itálie, Litvy, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Slovinska, Španělska, Švédska, Turecka, Brazílie, Nigérie, Spojených arabských emirátů, Černé Hory, Arménie, Číny, Mongolska, Ghany, Iráku, Malajsie, Saúdské Arábie a Ukrajiny.

Tito VIP návštěvníci ze zemí komerčně zajímavých pro středoevropský obranný průmysl potvrzují proexportní význam veletrhu IDET a jeho vedoucí pozici v novém prostoru Severoatlantické aliance.

Pořadatelé očekávají, že oba veletrhy od úterka do soboty přivítají asi třicet tisíc návštěvníků, mezi nimi nejméně dvanáct tisíc registrovaných odborníků.Provozní doba


10.-11. 5. 2011
(jen IDET)
9.00–17.00 hod.

12. 5. 2011
(IDET + PYROS/ISET)
9.00–17.00 hod.

13. 5. 2011
(IDET + PYROS/ISET)
9.00–16.00 hod.

14.5. 2011
(jen PYROS/ISET)
9.00–15.00 hod.
BVV

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu