Vyhledávání

Rallye

Tomaštík letos ještě neviděl cíl

15.2.2007 - Nepříliš povedený úvod sezony má za sebou posádka TOVR Motorsportu Jaromír Tomaštík – Richard Lasevič. V svých prvních dvou soutěžích, kde startovala mezi držiteli národní priority ASN, jí rychlost nechyběla, ani jednou však nespatřila cíl. Celý tým se těšil na souboje na sněhu na rakouské Jänner Rally , kde chtěl vyzkoušet motoricky nepoměrně silnější vůz, než kterým disponoval v loňském ročníku soutěže

Jan Vaňáč na Šumavě po čase opět v cíli

15.2.2007 - Úplně naopak než předchozí podnik v Rakousku probíhala pro posádku Vaňáč–Talaváňa druhá soutěž GA MMČR Mogul Šumava Rallye Klatovy. Po dlouhém smolném období spatřil jejich Peugeot 206 RC cíl, přesto z výsledku ani výkonu nebyl Středočech nadšen.

Letošní Vsetín s vodním brodem?

15.2.2007 - Ne u všech českých jezdců padlo definitivní rozhodnutí, ve kterém z mistrovských seriálů ČR budou letos startovat. U organizátorů  4.Wurth - Partr rally je však jasno.  Pro letošní rok byli zařazeni do MČR dvoudenních soutěží. V praxi to pro ně znamená , že musí prodloužit stávající trať a rozdělit harmonogram do dvou soutěžních dnů.

III. AGROTEC IVECO RALLY 2007 plná změn !!

15.2.2007 - V jihomoravských Hustopečích pokračují přípravy na letošní III. ročník AGROTEC IVECO RALLY 2007, která se pojede ve dnech 20. a 21. dubna 2007. Po loňském uspořádání mistrovského sprintu se pořadatelé rozhodli postoupit o stupínek výše a letošní ročník se již jede jako dvoudenní soutěž v rámci nově vypsaného šampionátu mistrovství republiky.

Jan Kopecký odstartoval do Švédské ralye 2007

15.2.2007 - Švédská rallye je velmi specifickou soutěží, ačkoliv se jedná o klasickou zimní soutěž na sněhu a ledu, dosahují soutěžní vozy na rychlostních testech jedny z nejvyšších průměrných rychlostí ze všech soutěží zařazených do světového šampionátu. Vynikající přilnavost soutěžních speciálů umožňují speciální úzké pneumatiky s hroty, které jsou určeny pro jízdu v extrémních zimních podmínkách.

Josef Semerád nakonec v cíli Šumavy

15.2.2007 - Druhé dějství seriálu Global Assistance mezinárodního mistrovství České republiky v rally 2007 bylo odehráno tento víkend v šumavském podhůří. Mogul Šumava rally Klatovy 2007 navázala na rakouskou IQ. Jänner rally, která se jela před třemi týdny. Přesně tak dlouhou dobu měli na přípravu na další soutěž všichni členové Sherlog Racing týmu.

Martin Prokop po trénincích ve Švédsku

15.2.2007 - Pilot, hájící premiérově barvy OMV BIXXOL Rally Teamu CZ, nemá příliš informací ani o konkurenci, která se na severu Evropy objevila: „Potřebuji si nejdříve vůbec zmapovat jak je kdo rychlý. Určitě nebudeme taktizovat, pojedeme na co budeme mít a uvidíme jak bude vůz reagovat.“

Švédská rallye 2007 s Vojtěchem ale bez Vojtěcha

15.2.2007 - Jihlavský pilot nahradí v úvodním, z celkově osmi hodnocených P-WRC podniků, Štěpána Vojtěcha, který se na sever Evropy vypravil také, ale tentokrát nikoliv v pozici jezdce, ale jakéhosi „polomanažera“. Vzhledem k tomu, že půjde o letošní první setkání teamů přihlášených do seriálu, čeká na Štěpána Vojtěcha řada oficiálních povinností.

Martin Rada s Alfou na Šumavě opět první

15.2.2007 - Posádka Martin Rada a Roman Petr s vozem Alfa Romeo 147 navázala skvěle na své zlato ve třídě N3 z lednové Jänner rallye 2007 v Rakousku. Také z víkendové Rallye Šumava veze zlatou medaili a je tedy velmi spokojena.

První medaile Minaříka s Puntem

15.2.2007 - V nádherném prostředí šumavské přírody pokračovalo o uplynulém víkendu Mezinárodní mistrovství ČR v rally, které po úvodním podniku konaném v Rakousku, přivedlo své účastníky letos poprvé na české území.

Stránka 1 ...423 424 425 426 427 428 429 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu