Vyhledávání

Rallye

Fin Jani Paasonen bude na sněhu jako doma

15.2.2007 - Každopádně ale od tohoto finského showmana mohou diváci opět čekat dravý a rozevlátý styl jízdy, který v současnosti s vozy třídy N4 není příliš praktikován.

Šumava Rallye 2007 se pojede na sněhu

15.2.2007 - Nedávný orkán i nedávná sněhová nadílka přidělaly starosti také pořadatelům víkendového 42. ročníku Mogul Šumava Rallye, která odstartuje v pátek 2. února v Klatovech.

Již 12. vítězství na Dakaru pro Mitsubishi Motors

15.2.2007 - Stephane Peterhansel, Jean-Paul Cottret a jejich Pajero Evolution zvítězili ve slavném Rallye Dakar. Tímto získali pro Mitsubishi Motors již 12. vítězství v historii a sedmé po sobě jdoucí vítězství. Značka i vůz tak zůstávají v této nejvíce vyčerpávající rallye ze všech nepřekonány.

Sýkorova rakouská stříbrná nedokončená

15.2.2007 - Ke svému prvnímu startu na velké soutěži MMČR si Jan Sýkora a Martina Škardová vybrali náročnou 25. IQ Jänner Rallye. Nelitovali, přestože již samotné seznamovací jízdy byly hodně dlouhé a náročné a soutěž jim dala také co proto.

Václav Pech nebude chybět na Rallye Šumava

15.2.2007 - Tato soutěž, pořádaná Pošumavským autoklubem v Klatovech, je druhým podnikem sedmidílného seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích a současně s rakouskou Jänner rallye tvoří náročný Winter Cup. Václav Pech jun. po vítězství v rakouském Freistadtu má velké ambice na přední umístění ve zmíněném Winter Cupu.

Púchovská rallye pojede i pod bojnickým zámkem !

15.2.2007 - Po loňské úspěšné premiéře je púchovská rallye opět zařazená do seriálu FIA Evropský pohár – central (EPC) s nejvyšším koeficientem 10! Dále se soutěž započítává do FIA CEZ Trophy 2007 a do mistrovství Slovenské republiky v rally jako dvouzávod.

Letošní Dakar očima Jirky Vintra: šedá klasika

15.2.2007 - Dakar 2007 je minulostí, i když se o něm bude ještě dlouho psát. Podstatné je to, že Dakar jako soutěž, sportovní podnik i jako byznys je úspěšný a peláší dál, a to zatraceně rychle. Určuje si vlastní pravidla a stojí na vlastních nohách. I když se mu  vede dobře a zdánlivě nic pořadatele netlačí k větším inovacím, jsou očekávání změn a něčeho velkého po ten příští, jubilejní ročník veliká.

Lubomír Minařík v Rakousku hlavně testoval Punto S 1600

15.2.2007 - Lubomír Minařík a Viktor Semela na Jänneru zahájili svůj letošní program, čítající čtrnáct mistrovských soutěží. Vedle „velkého“ mají v plánu i kompletní „malý“ šampionát a čeká je tak nejnabitější sezóna v jejich dosavadní soutěžní kariéře. Před startem Jänner rally si přáli sněhovou nadílku, paní příroda však k nim štědrá nebyla a závod byl odjet na ryze asfaltovém povrchu.

Dakarská středa v poklidném duchu

15.2.2007 - V průběhu spojovací etapy jsme měli dost času na to vnímat okolní krajinu. Mauretánie na nás působí tak trochu jako země protikladů. Krásné přírodní scenérie se střídají s obrazem bídy. V okolí i uvnitř osad a měst, kterými jsme projížděli, je neskutečný nepořádek. Všudypřítomné plastové láhve a pytlíky rozfoukává vítr široko daleko, některé stromy vypadají doslova jako pestrobarevné "igelitovníky".

Jan Kopecký se těší se do Monte Carla 2007

15.2.2007 - Letošní ročník Rallye Monte Carlo je významně odlišný od předchozích ročníků. Rychlostní testy jsou nové a svým charakterem se i poměrně významně odlišují od erzet, které jsme znali například z loňského startu. Vzhledem ke klimatickým podmínkám, které panují v celé Evropě, lze očekávat, že soutěž se bude odehrávat na suchém, vlhkém nebo maximálně mokrém asfaltu.

Stránka 1 ...426 427 428 429 430 431 432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu