Vyhledávání

Rallye

Martin Rada zlatý v N3 na Jänner rallye 2007

15.2.2007 -

Posádka Martin Rada a Roman Petr s vozem Alfa Romeo 147 se na závěrečném podniku MMČR 2006 v rallye v okolí Příbrami rozloučila se sezonou zlatem ve skupině N3 a zlato ji patřilo rovněž na víkendové Jänner rallye 2007 v Rakousku.

Promotér šampionátu IRC zveřejnil předpisy

15.2.2007 - Barum rally Zlín se poprvé pojede v letošním roce jako součást prestižního seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC). Pořádající společnost SRW Events z Londýna zveřejnila základní předpisy pro letošní mistrovský seriál.

Dakar je v Mali a Zapletal stále v akci

15.2.2007 - Také byla tato etapa náročná na navigaci, neboť mezi bujnou vegetací vede spousta vyjetých cest a pokud správně neodhadnete kurz kterým se na křížení vydat, můžete se ocitnout i několik desítek kilometrů od správného směru nebo se motat v bludném kruhu dlouhé minuty a hodiny. Nám se naštěstí dnes opět dařilo, i když jsem si párkrát nebyl úplně jistý

Na Jänneruv Rakousku Milana Lišku trápila technika

15.2.2007 - Rakouská Jänner rally již tradičně zahajovala Mezinárodní mistrovství České republiky rally. Na startu nechyběla ani posádka Klub Fox Racing Teamu ve složení Milan Liška - Jaroslav Vosádka. Cestu za prvními body sezony plzeňskému jezdci zkřížila stávkující technika.

V 11. dakarské etapě Tomáš Tomeček druhý

15.2.2007 - Tomáš Tomeček dnes zajel dobrý závod, když zajel druhý nejlepší čas v kategorii kamionů. André de Azevedo měl technické problémy, díky kterým nakonec velmi dobře rozjetý závod dokončil na 16. místě. V průběžném pořadí rallye figuruje Azevedova Tatra na pátém místě

Ivo Kaštan má smůlu i technické problémy až do konce Dakaru

15.2.2007 - Ivo Kaštan si musí smůlu a technické problémy vychutnat až do úplného konce. „Pár kilometrů po startu jsem urazil ovládání na převíjení itineráře, což byl v této navigačně náročné etapě skutečně problém. Navíc díky svým technickým problémům startuji mezi mnohem pomalejšími a nezkušenými jezdci, na které se v navigaci nemohu spolehnout.

Karel Loprais komentuje z Rallye Dakar…

15.2.2007 - Starých harcovníků, s nimiž jsem se vídal už v 80. letech, tu mnoho nezbylo. Groine má svůj tým, ale aktivně se Dakaru neúčastní. De Rooy je persona sama o sobě, právě on tolik hýbe s kategorií kamionů a vším, co se v ní děje. Jenže na svůj inovační potenciál zpravidla doplácí

První etapový triumf pro Aleše Lopraise s tatrou !

15.2.2007 -

První etapový triumf pro Aleše Lopraise nechává boj o dakarský bronz nadále otevřený

Norsko 2007 se čtveřicí českých dvojic

15.2.2007 - Martin Prokop absolvuje týden po Švédské rally i světovou premiéru v Norsku. V kategorii produkčních vozů budou největšími favority severští jezdci Patrik Flodin, Martin Stenshorne, Oscar Svedlund či Eyvind Brynildsen.

42. Mogul Šumava Rallye Klatovy se blíží

15.2.2007 -

Z více než šedesáti přihlášených posádek startuje téměř 30 na značce Mitsubishi, a z toho 24 ve skupině N 4. Mezi nimi jsou i Roman Kresta s Petrem Grossem.

Stránka 1 ...427 428 429 430 431 432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu