Vyhledávání

BTC připravuje další speciál Buggyra

Po úspěšném mosteckém testování nového závodního speciálu pro sezónu 2007 se v roudnickém Buggyra Technology Centru pracuje usilovně na stavbě druhého vozu. Jak prohlásil technický ředitel týmu Mario Kress, práce probíhají prakticky podle šablony.
 
„Je to jako přes kopírák. Budeme hotovi první týden v březnu. Na 14.-15. březen totiž chystáme testování za účasti Davida i Markuse.“ Poslední testování před sezónou, která začíná poněkud netradičně již poslední březnový víkend v Barceloně, proběhne v Mostě. Odpadá tak původně plánovaný přesun do Nogara.
 
 „Vzhledem k letošní zimě nemá cenu jezdit do Francie. Nogara si ještě užijeme v průběhu závodního víkendu. Snad se nám bude dařit lépe než vloni. David totiž zničil v neděli kardan,“ doplnil Kresse ing. Robin Dolejš, který zároveň potvrdil, že tým pracuje na výrobě dalších dvou motorů.
 
„Netoužíme po negativních překvapeních, jako tomu bylo v předchozí sezóně. Letos jsme plně připraveni na všechny možné eventuality. Dobu od konce testování do odjezdu do Barcelony chceme věnovat dolaďování motorů a řešení případných problémů. Doufáme ovšem, že žádné nenastanou.“
 
Buggyra
 
 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu