Vyhledávání

Trucky

Úspěšný víkend truckerů v Mostě s vítězstvím Lacka i Vršeckého

Úspěšný víkend truckerů v Mostě s vítězstvím Lacka i Vršeckého2.9.2014 - Především Buggyra řádila o víkendu truckerů v severočeském Mostě o víkendu, kdy zrovna nepanovalo v okolí autodromu vlídné počasí. Adam Lacko i David Vršecký si vyplnili svůj sen a oba stáli na nejvyšším stupni za znění národní hymny. Španěl Albacete v Mostě bodově předstihl Hahna i Kisse.

Buggyra vytvořila tým snů

Buggyra vytvořila tým snů13.12.2013 - Truckracingový tým Buggyra International Racing System se stává nejsilnější motoristickou stájí Česka. Poprvé v historii totiž jeden tým spojuje dvě tak významné platformy, jakými jsou závody na okruzích a dálková rallye. Do svých řad navíc stáj získala nejlepší možné piloty. Novým parťákem Davida Vršeckého se totiž stává jeho donedávna velký okruhový konkurent Adam Lacko. Pro novou sezónu Mistrovství Evropy závodních tahačů si tak Buggyra může klást vysoké cíle. Ty ale má i Martin Kolomý před lednovým Dakarem.

Rozlučkové svezení využil i Brit Levett

Rozlučkové svezení využil i Brit Levett29.11.2013 - Poslední testy, poslední jízdy, poslední možnost svezení. Tedy minimálně pro letošek. Severočeský truckracingový tým MKR Technology se tradičním podzimním testováním rozloučil nejen s uplynulou sezónou, ale také se svým čtyřletým působením na závodní dráze evropského šampionátu tahačů. Pozvání proto přijala řada hostů a pilotů.

Šampionát tahačů pojede bez týmu MKR

Šampionát tahačů pojede bez týmu MKR14.11.2013 - Mistrovství Evropy závodních tahačů bude v příští sezóně minimálně o jeden tým chudší. V novém ročníku šampionátu se totiž neobjeví severočeský truckracingový tým MKR Technology. Ten na závodních okruzích po vzájemné dohodě s generálním partnerem Renault Trucks končí aktivní závodní činnost. Během svého čtyřletého působení přitom tým MKR dokázal dvakrát vybojovat titul v soutěži týmů, tzv. Pohár konstruktérů.

Truckeři brázdí Evropu od roku 1985

Truckeři brázdí Evropu od roku 198510.11.2013 - Od roku 1985 se jezdí Evropský pohár kamionů a v roce 2006 se začala psát historie šampionátu těžkých strojů a jejich nezkrotných pilotů. V článku se podíváme na české jezdce, kteří se poprvé podívali do poháru v roce 1987, a to hned s dvojicí Liazů.

Nejtěžší sezóna přinesla i historický úspěch

Nejtěžší sezóna přinesla i historický úspěch24.10.2013 - Letošní sezóna Mistrovství Evropy závodních tahačů je už absolutní minulostí. Přišel ale čas trochu se za ní ohlédnout. Jaká opravdu byla co do zisku bodů, pódiových umístění a jednotlivých úspěchů či také nezdarů pro dvojici pilotů severočeské stáje MKR Technology?

FIA ocenila nejlepší truckery i tým MKR Technology

FIA ocenila nejlepší truckery i tým MKR Technology18.10.2013 - Nejlepší truckeři uplynulé sezóny Mistrovství Evropy závodních tahačů slavnostně převzali své ceny. Zástupci FIA je opět předávali, stejně jako v posledních dvou letech, přímo na okruhu ve francouzském Le Mans. A za tu dobu vždy vítězný pohár přebíral pouze německý jezdec Jochen Hahn, který letos zkompletoval zlatý hattrick. Přestože tentokrát žádný zástupce českých stájí na konečné pódium v individuální soutěži nedosáhl, tým MKR Technology přebíral bronz v tzv. Poháru konstruktérů.

Až Le Mans stvořilo šampiona. Titul obhájil Hahn.

Až Le Mans stvořilo šampiona. Titul obhájil Hahn.14.10.2013 - Je dobojováno! Šachovnicový prapor zavlál závodním tahačům naposledy. Letošní titul mistra Evropy získal znovu německý pilot Jochen Hahn a zkompletoval zlatý hattrick. O staronovém šampionovi přitom rozhodl úplně poslední závod celé sezóny. Legendární okruh ve francouzském Le Mans připravil na závěr pořádné nervy a nejlépe je ustál právě Hahn.

Severočeši obsadili Le Mans

Severočeši obsadili Le Mans14.10.2013 - Přání se splnilo! Loňský pódiový double dokázal tým MKR Technology zařídit i letos. První dva slavnostní stupínky na věhlasném okruhu v Le Mans totiž hned v prvním dnu evropského šampionátu závodních tahačů patřily právě pilotům MKR Markusovi Bösigerovi a Adamu Lackovi. To ale nebylo všechno. Třetí totiž dojel David Vršecký na Buggyře, takže celé pódium hendikepového závodu patřilo doslova severočeským jezdcům.

Lacko je historicky prvním zahraničním vítězem Španělského poháru

Lacko je historicky prvním zahraničním vítězem Španělského poháru14.10.2013 - Adam Lacko se jako první Čech stal celkovým vítězem Španělského poháru závodních tahačů. Vůbec poprvé v historii slaví prvenství nešpanělský jezdec. Pilot severočeské stáje MKR Technology za sebou přitom nechal několikanásobného držitele titulu a letošního horkého adepta na Evropský titul Antonia Albaceteho.

Stránka 1 2 3 4 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu