Vyhledávání

Trucky

Pilot Lacko v Jaramě doslova létal

Pilot Lacko v Jaramě doslova létal6.10.2013 - Spíš jako pilot letadla než těžkého závodního tahače si musel připadat Adam Lacko. Jezdec severočeské stáje MKR Technology totiž během nedělní části předposlední zastávky evropského šampionátu závodních tahačů ve španělské Jaramě v hlavním závodě vyletěl z trati tak, že přistál na gumové bariéře a v následující hendikepové jízdě naopak z posledního místa přeletěl téměř dvacítku konkurentů na konečnou osmou pozici.

Jarama míchá kartami

Jarama míchá kartami5.10.2013 - Předposlední zastávka evropského šampionátu závodních tahačů může ještě pěkně zamíchat kartami. Alespoň tomu nasvědčuje první den víkendu ve španělské Jaramě. Zástupci českých stájí na pódiu tentokrát chyběli a pořádnou porci smůly si vybral i vedoucí muž šampionátu, domácí miláček Antonio Albacete.

Po Jaramě přijde rychlá derniéra v Le Mans

Po Jaramě přijde rychlá derniéra v Le Mans3.10.2013 - Poslední dvě zastávky má na programu evropský šampionát závodních tahačů. Předposlední díl truckeři absolvují už tento víkend ve španělské Jaramě a ten poslední je čeká hned týden nato na věhlasném okruhu ve francouzském Le Mans. Bude to tedy pořádný hukot.

Bösiger: Ne každý tým by tohle pro pilota udělal

Bösiger: Ne každý tým by tohle pro pilota udělal27.9.2013 - Ocitnout se zcela bez vlastního zavinění v nehodě, označované jako největší karambol roku, není zrovna snem žádného pilota. Markus Bösiger si svoji smůlu vybral na závodním okruhu v belgickém Zolderu. Jezdec severočeské truckracingové stáje MKR Technology při víkendové zastávce mistrovství Evropy závodních tahačů svůj speciál v sobotu sice kompletně sešrotoval, ale v neděli už s náhradním výstavním tahačem dokázal závod zcela ovládnout. Nebyl snad nikdo, kdo by švýcarského pilota nechtěl upřímně poplácat. Takové story totiž každý zná spíš z televize.

Bösigerův příběh chytá za srdce

Bösigerův příběh chytá za srdce27.9.2013 - Tahle příhoda chytila za srdce i tvrdé truckery. Příběh, který se přihodil severočeské stáji MKR Technology, je jak vystřižený z celovečerního filmu s pořádným "happyendem".

Po nehodě roku přišla satisfakce, Bösiger v Zolderu vyhrál

Po nehodě roku přišla satisfakce, Bösiger v Zolderu vyhrál22.9.2013 - Neuvěřitelný příběh se odehrál při osmé zastávce Mistrovství Evropy závodních tahačů v belgickém Zolderu. Hlavní roli v něm hraje severočeská stáj MKR Technology, pro kterou byl závodní víkend jako noc a den. Po sobotní „Nehodě roku“, při které Markus Bösiger zcela zničil závodní tahač, se nikdo nevzdal, nikdo se moc nevyspal, všichni bojovali

Zolder přinesl Nehodu roku

Zolder přinesl Nehodu roku21.9.2013 - Nehoda roku! Přesně takové označení dostal incident, který se odehrál hned na úvod osmé zastávky Mistrovství Evropy závodních tahačů v belgickém Zolderu. Tahače totiž doslova létaly vzduchem a hned dva jsou doslova na šrot. Jeden však patří severočeské stáji MKR Technology, když za jeho volantem byl švýcarský pilot Markus Bösiger. Jen se štěstím se nikomu nic nestalo.

Tahače míří do Zolderu

Tahače míří do Zolderu19.9.2013 - Osmý závod letošního evropského šampionátu závodních tahačů je na programu už tento víkend. Truckery čeká okruh v belgickém Zolderu.

Tahač MKR si zkusil i pilot Formule 1

Tahač MKR si zkusil i pilot Formule 118.9.2013 - Severočeská truckracingová stáj MKR Technology byla již tradičním hostem maďarské zastávky WSR - World Series by Renault na okruhu Hungaroring. Závodní tahač si tak letos vyzkoušel i testovací pilot Formule 1 Sébastien Buemi.

Štěstěna podržela Lacka před ztraceným závodem

Štěstěna podržela Lacka před ztraceným závodem4.9.2013 - Obrovské štěstí měl Adam Lacko při závěrečném závodě evropského šampionátu tahačů v Mostě. Kdyby byl závod jen o jediné kolo delší, přišel by zcela jistě pilot severočeské stáje MKR Technology o krásnou stříbrnou pozici. Při pondělním testování totiž ihned Lackovi odešla převodovka. Stát se to v závodě, neměl by šanci svoji pozici udržet.

Stránka 1 2 3 4 5 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu