Vyhledávání

Trucky

Nešťastný manévr vyřadil oba tahače MKR

Nešťastný manévr vyřadil oba tahače MKR15.6.2013 - Rivalita severočeských truckracingových týmů MKR Technology a Buggyry je všeobecně dlouhodobě známá. Vzájemné špičkování je tedy na denním pořádku, ale jezdec Buggyry David Vršecký se v Nogaru vyznamenal. Hned v úvodním kole hlavního závodu třetí zastávky evropského šampionátu závodních tahačů dokázal jediným zdánlivě jednoduchým, avšak velmi nešťastným manévrem, vyřadit dva své konkurenty ze stáje MKR Adama Lacka a Markuse Bösigera.

Z Navarry jela technika do Nogara

Z Navarry jela technika do Nogara12.6.2013 - Už tento víkend odstartuje třetí díl evropského šampionátu závodních tahačů. Truckeři tentokrát vyjedou na francouzský okruh Paula Armagnaka v Nogaru. Jelikož se autodrom nachází "nedaleko" předchozí zastávky v Navaře, využila této skutečnosti severočeské stáj MKR Technology.

Severočeši dobili Navarru

Severočeši dobili Navarru3.6.2013 - Dvě vítězství si ze španělské Navarry veze severočeský truckracingový tým MKR Technology. Po sobotní výhře Adama Lacka, přidal v neděli další zlato jeho stájový kolega Markus Bösiger. Druhá zastávka evropského šampionátu závodních tahačů tak na sever Čech přinesla velkou radost, když v závěrečném závodě za vítězným Bösigerem dojel druhý David Vršecký.

V Navaře díky Lackovi zazněla česká hymna

V Navaře díky Lackovi zazněla česká hymna1.6.2013 - Česká hymna zazněla díky Adamu Lackovi na závodním okruhu v Navaře. Pilot severočeské truckracingové stáje MKR Technology totiž získal historicky první české vítězství na španělském okruhu. V úvodním dnu druhé zastávky Mistrovství Evropy závodních tahačů vybojoval také první letošní zlato pro svůj tým.

Navarra poprvé přivítá truckery

Navarra poprvé přivítá truckery1.6.2013 - Trať, kterou nikdo nezná, okruh, na kterém ještě žádný trucker nezávodil, prostě absolutní novinka světa truckracingu. Jinak ani nelze označit druhou zastávku evropského šampionátu závodních tahačů ve španělské Navaře. Historicky poprvé zde tahače zaduní už v nadcházejícím víkendu.

První závody v Misanu ukázaly velkou vyrovnanost, tým MKR ale na pódiu nechyběl

První závody v Misanu ukázaly velkou vyrovnanost, tým MKR ale na pódiu nechyběl24.5.2013 - V italském Misanu odstartovala letošní sezóna Mistrovství Evropy závodních tahačů. Zatímco při loňském začátku dominovaly trucky Hahna a Albaceteho, letos je čelo pořádně našlapané a o nejvyšší příčky se rvalo hned osm jezdců. Severočeská stáj MKR Technology ale na slavnostním pódiu nechyběla, když v posledním závodě Adam Lacko vybojoval stříbro.

Lacko v Misanu vyjel stříbro

Lacko v Misanu vyjel stříbro20.5.2013 - Enormní vyrovnanost zatím odhalila první zastávka letošního ročníku Mistrovství Evropy závodních tahačů. V italském Misanu byl proto o stupně vítězů pořádný boj, ale na pódium se v závěru dne protlačil i severočeský jezdec Adam Lacko. Kdyby navíc nebylo penalizace jeho kolegy Bösigera, mohla jeho stáj slavit pódiový double.

Rozhovor s manažerem MKR Technology

Rozhovor s manažerem MKR Technology11.5.2013 - Už příští týden odstartuje další ročník Mistrovství Evropy závodních tahačů. Ambiciózní severočeská stáj MKR Technology ve své čtvrté závodní sezóně hodlá už konečně vybojovat individuální titul. Tímhle jediným úspěchem by ale letošek skončit neměl - stáj se totiž spojila s dalším ambiciózním truckerem Alešem Lopraisem. I o tom, jak společně chtějí dobýt slavný Dakar, pohovoří manažer stáje MKR Karel Neffe.

Kdo bude lvem FIA ETRC 2013? Že by Lion Truck a Steffanie Halm?

Kdo bude lvem FIA ETRC 2013? Že by Lion Truck a Steffanie Halm?28.4.2013 - Rok se s rokem opět sešel a na svět přišla startovní listina FIA European Truck Racing Championship 2013 a obhájce titulu Němec Jochen Hahn se již teď těší na první závody do italského Misana, který vystřídá loňského premianta z Istanbulu. Sezóna startuje již 18.5. v Itálii.

MKR Technology vyrazí do boje o titul

MKR Technology vyrazí do boje o titul23.4.2013 - Mílovými kroky se blíží start nové sezóny Mistrovství Evropy závodních tahačů. Do finiše jdou i přípravy jednotlivých stájí. Severočeský tým MKR Technology, jako úřadující vítěz poháru konstruktérů, se chystá svůj post obhájit, a proto připravil celou řadu novinek. Nové tahače a jen dva piloti, kteří se v deseti závodech poperou o absolutní čelo celého šampionátu. Severočeši po zimě slibují velký boj.

Stránka 1 ...2 3 4 5 6 7 8 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu