Vyhledávání

Trucky

Lacko: Je příjemnější cítit rodinu na závodišti

Lacko: Je příjemnější cítit rodinu na závodišti25.7.2013 - Půlku sezóny mají piloti závodních tahačů evropského šampionátu za sebou. Pátou z deseti zastávek si odkroužili na německém Nürburgringu, kde jezdec severočeské stáje MKR Technology Adam Lacko zvítězil v hendikepovém závodě. V celkovém ranku ale loňskému bronzovému muži patří průběžná šestá příčka.

Bösigerovi vyletěl píst

Bösigerovi vyletěl píst14.7.2013 - Polovinu sezóny mají truckeři právě za sebou. V neděli uzavřeli pátou zastávku evropského šampionátu závodních tahačů na německém Nürburgringu. Po Lackově sobotním prvenství se ale jeho týmu MKR Technology v nedělní části pódium tentokrát vyhnulo. Bösigera navíc v posledním kole zradila technika.

Lacko slaví výhru i na Nürburgringu

Lacko slaví výhru i na Nürburgringu14.7.2013 - Na Nürburgringu zahrála česká hymna a opět díky truckerovi Adamu Lackovi. Pilotu severočeské stáje MKR Technology se v úvodním dnu páté zastávky evropského šampionátu závodních tahačů maximálně vydařil hendikepový závod, po kterém se radoval z dalšího letošního suverénního vítězství.

MKR vyjede ze třetí řady

MKR vyjede ze třetí řady14.7.2013 - Z třetí lajny vyjedou do sobotního hlavního závodu na Nürburgringu piloti severočeské stáje MKR Technology. Páteční super pole, tedy rozhodující kvalifikace pro start páté zastávky evropského šampionátu závodních tahačů, ovládl Španěl Albacete.

Sezóna tahačů se láme na Nürburgringu

Sezóna tahačů se láme na Nürburgringu11.7.2013 - Polovina sezóny je tu. Pátý z deseti podniků Mistrovství Evropy závodních tahačů je na programu truckerů tento víkend. Závodní plán na věhlasném Nürburgringu navíc regulérně začíná už v pátek. Truckery tak čeká nejen jedna z nejdelších ale také divácky nejnavštěvovanějších zastávek celého šampionátu. Piloti pěti a půltunových tahačů si navíc na okruhu předávali pomyslné klíče od brány s jezdci formule 1.

Lacko skončil s hořícím tahačem

Lacko skončil s hořícím tahačem8.7.2013 - Velké souboje přinesla i nedělní část čtvrté zastávky Mistrovství Evropy závodních tahačů na rakouském Red Bull Ringu. Pódium se ale severočeskému týmu MKR Technology tentokrát vyhnulo. Česká hymna však zazněla díky Vršeckého vítězství v posledním hendikepovém závodě, v němž Adam Lacko skončil předčasně s hořícím tahačem.

Red Bull Ring dal Lackovi vítězná křídla

Red Bull Ring dal Lackovi vítězná křídla8.7.2013 - Po deseti letech se na rakouský Red Bull Ring vrátily závodní tahače a hned na něm Adam Lacko nechal zahrát českou hymnu. Jezdec severočeské stáje MKR Technology zvítězil v sobotním hendikepu čtvrté zastávky evropského šampionátu, když svedl nádherný souboj s maďarským rychlíkem Kissem.

Blízký Red Bull Ring láká fanoušky

Blízký Red Bull Ring láká fanoušky5.7.2013 - Jedna z nejbližších zastávek evropského šampionátu závodních tahačů je tu. Už tento víkend se trucky představí na rakouském Red Bull Ringu a radost z toho mohou mít především příznivci severočeské stáje MKR Technology. Na okruh, z dřívějška známý jako A1 Ring, je to zhruba pět set kilometrů, což je po české zastávce v Mostě letošní druhá nejkratší cesta na závodiště.

Piloti skončili v prvním kole a pak získali pódiový double

Piloti skončili v prvním kole a pak získali pódiový double20.6.2013 - Neuvěřitelné peripetie zažil během třetího závodního víkendu evropského šampionátu závodních tahačů severočeský tým MKR Technology. Ve francouzském Nogaru oba trucky této stáje v úvodním dnu ještě neobjely jediné kolo závodu a přišla kolize tak silná, že nechybělo málo a mohutné stroje skončily na valníku a vydaly se zpět domů. Výborná práce mechaniků je přes noc dokázala dát do takového stavu, že tým v posledním závodě slavil pódiový double s vítězným Markusem Bösigerem a stříbrným Adamem Lackem.

MKR s Lackem získal vítězný double

MKR s Lackem získal vítězný double16.6.2013 - Naprosto fantasticky uzavřel třetí zastávku evropského šampionátu závodních tahačů severočeský tým MKR Technology. Na okruhu Paula Armagnaka ve francouzském Nogaru vybojoval pódiový double. Poslední závod víkendu totiž ovládli právě kolegové z MKR Markus Bösiger a Adam Lacko. Jde o malý zázrak, jelikož po sobotě nebylo ani jasné, zda se po nepříjemné nehodě podaří jejich zničené tahače dát znovu dohromady.

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu