Vyhledávání

Trucky

Úpravy závodních tahačů vrcholí

Úpravy závodních tahačů vrcholí2.4.2013 - Těsně před dokončením závodních speciálů pro sezónu 2013 se nachází severočeská truckracingová stáj MKR Technology. Je jen otázkou několika málo dnů, kdy v upravených tahačích poprvé zaburácí motor a tým vyjede testovat! Do ostrého startu přitom zbývají ještě necelé dva měsíce, takže je stále dostatek času trucky pořádně vyladit.

Pojízdné zázemí truckracingové stáje je nabité moderní technologií

Pojízdné zázemí truckracingové stáje je nabité moderní technologií14.3.2013 - Nejen na svých závodních tahačích pracuje truckracingový tým MKR Technology. Přes zimu je nutné udělat i úpravy celého zázemí, aby stáj byla na novou sezónu připravena se vším všudy. Na závodech je důležité nejen dobře vypadat, ale především zkrátit dobu všech příprav a maximálně usnadnit mechanikům jejich práci.

Lacko: Po dvaceti letech jsem se konečně dočkal

Lacko: Po dvaceti letech jsem se konečně dočkal8.3.2013 - Nejprve získal Zlatý volant, když byl poprvé v kariéře odbornými novináři zvolen nejlepším českým okruhovým pilotem, hned na to byl oceněn při Sportovci roku Litoměřicka. Za vše může loňská závodní sezóna, při které pilot severočeské truckracingové stáje MKR Technology Adam Lacko obhájil bronzové místo v evropském šampionátu závodních tahačů.

Adam Lacko získal Zlatý volant

Adam Lacko získal Zlatý volant19.2.2013 - Adam Lacko to dokázal. Jezdec truckracingové stáje MKR Technology poprvé v kariéře ovládl prestižní motoristickou anketu Zlatý volant. V kategorii okruhových jezdců si za posledních patnáct let zlato odnesli pouze tři jezdci a právě Adam Lacko je teď jedním z nich.

Závodní kalendář je uzavřený, Nürburgring se posouvá

Závodní kalendář je uzavřený, Nürburgring se posouvá8.2.2013 - Teď už by to mělo být konečné. Týden po zveřejnění kalendáře Mistrovství Evropy závodních tahačů přichází první a podle všeho i poslední změna. Svůj termín posunul závodní víkend na německém Nürburgringu a definitivně byl rozřešen i otazník nad Istanbulem. Do Turecka tahače letos nezamíří, takže sezóna bude mít opravdu přesně deset zastávek.

Přímé souboje vyhrál Lacko

Přímé souboje vyhrál Lacko3.2.2013 - Historicky nejvíce českých závodníků se najednou proti sobě utkalo v seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů. Celou sezónu sice absolvovali tři, ale jednu chvíli na startu stál i kvartet. Divácky nejsledovanější byl především souboj dvojice Adam Lacko – David Vršecký.

Truckeři znají kalendář evropského šampionátu

25.1.2013 - Deset víkendových zastávek by měl mít letošní ročník Mistrovství Evropy závodních tahačů. Alespoň tak zatím vypadá závodní kalendář, který oficiálně vyvěsila Mezinárodní automobilová federace FIA. Pokud už nepřijdou žádné změny, radovat se z něj může nejen severočeská stáj MKR Technology, ale také fanoušci truckracingu.

Život se v dílně MKR opět rozběhl naplno

Život se v dílně MKR opět rozběhl naplno10.1.2013 - Karboflexky, vrtačky, soustruh nebo svářečky už zase rozduněly technologické centrum truckracingového týmu MKR Technology. Dílnou v Židovicích na Roudnicku také naplno burácí motory. Vánoční klid je ten tam a od pondělka se po více než dvoutýdenní pauze u severočeských truckerů opět naplno rozběhla příprava na novou závodní sezónu.

Život mechanika u truckracingu

Život mechanika u truckracingu5.1.2013 - Je jedním z trojice mechaniků tahače Markuse Oestreicha, ale jinak je u závodního týmu MKR Technology šéfmechanikem. Jakub Čaněk má ze všech kluků s truckracingem nejdelší zkušenosti. Ve světě závodních tahačů není žádným nováčkem, což je oproti kolegům naprostá výjimka. Na dílně mu ale nikdo neřekne jinak než „Šlahoun“ a v následujícím rozhovoru nezapomene ani prozradit, proč mu tak kluci vlastně říkají.

Na první testy týmu MKR Technology se snesla ledová mlha

Na první testy týmu MKR Technology se snesla ledová mlha16.11.2012 - Za mlhou hustou, která by se dala krájet. Tak sice začíná oblíbený večerníček pro děti, ale stejně tak začalo čtvrteční testování truckracingového týmu MKR Technology na autodromu v Mostě. První zkušební jízdy severočeské stáje po skončení letošní závodní sezóny odstartovaly doslova od nuly.

Stránka 1 ...3 4 5 6 7 8 9 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu