Vyhledávání

Trucky

FIA Truck Most a pro Česko úspěšný závodní víkend

FIA Truck Most a pro Česko úspěšný závodní víkend4.9.2013 - O víkendu se na závodním okruhu v Mostě konalo již 21 představení FIA Truck Racing. Čechům se při závodech velmi dařilo a předvedli velmi pohledné souboje, které doplnili cupové závody formulí a cestovních vozů.

Lacko byl v Mostě nejúspěšnějším českým pilotem

Lacko byl v Mostě nejúspěšnějším českým pilotem1.9.2013 - Adam Lacko se stal nejúspěšnějším českým jezdcem domácí zastávky evropského šampionátu závodních tahačů na okruhu v Mostě. Jezdec severočeské stáje MKR Technology si ze čtveřice českých rodáků vedl nejlépe, když získal nejen dvě stříbra, ale v součtu i nejvíce bodů. S fanoušky se domácí piloti rozloučili na výbornou, když v závěrečném závodě vyhrál Vršecký před Lackem a díky Frankie Vojtíškovi to jednu chvíli vypadalo dokonce i na český hattrick.

Lacko vyskočil v Mostě na pódium

Lacko vyskočil v Mostě na pódium1.9.2013 - Adam Lacko jako jediný český pilot vyskočil v Mostě na vytoužené slavnostní pódium. Jezdec severočeské stáje MKR Technology zajel v úvodním dnu sedmé zastávky evropského šampionátu závodních tahačů stříbrný v hendikepovém závodě. Domácí podnik přitom patří k nejsledovanějším z celého seriálu.

Historický milník týmu MKR v Mostě nikdo nevyrovná

Historický milník týmu MKR v Mostě nikdo nevyrovná28.8.2013 - O historický moment se před dvěma lety na mosteckém autodromu postarala severočeská stáj MKR Technology. Se svými třemi piloty v hlavním závodě evropského šampionátu závodních tahačů obsadila celé stupně vítězů. Dosud se ve světě truckracingu nikomu nic podobného nepovedlo a ani letos se tento primát nepodaří žádné stáji vyrovnat.

Mostecké manévry začínají

27.8.2013 - Jedna z nejočekávanějších zastávek letošního seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů je doslova za dveřmi. Už tento víkend závodní monstra zaduní na domácím autodromu v Mostě. A i tentokrát to bude parádní podívaná.

David Vršecký s Buggyrou jede do Mostu bojovat o třetí místo

David Vršecký s Buggyrou jede do Mostu bojovat o třetí místo27.8.2013 - Již tento víkend se opět v Mostě o slovo přihlásí rychlé trucky, či tahače. Na čele průběžného pořadí vévodí malý Španěl Albacete, přičemž David Vršecký s Buggyrou se těší, jak zaútočí na třetí příčku Markuse Östreicha, na kterého ztrácí 12 bodů. Doprovodné závody formulí Renault, Renaultů Clio, či Kia Cup mají také co nabízet.

Pauza dává prostor statistikám

Pauza dává prostor statistikám14.8.2013 - Prázdniny, dovolená nebo naopak snaha maximálně vylepšit závodní speciály. Měsíční pauza evropského šampionátu závodních tahačů dává také prostor ohlédnout se za uplynulou šesticí víkendových zastávek. Jak si tedy vedli piloti severočeské stáje MKR Technology? Kde letos získávali a kde zatím nejvíce ztráceli?

Kress: Musíme zvednout hlavu a bojovat dál

Kress: Musíme zvednout hlavu a bojovat dál6.8.2013 - Sezóna Mistrovství Evropy závodních tahačů si naordinovala měsíční pauzu. Trucky opět zaduní na přelomu srpna a září na autodromu v Mostě. Pro šéfa severočeské stáje MKR Technology Maria Kresse to díky domácí scéně bude jedna z těch důležitějších zastávek. V pořadí už sedmá, do konce šampionátu tedy zbývají poslední čtyři závodní víkendy. Ačkoli se letos jeho stáji nedaří podle představ, když pilot Adam Lacko je šestý a kolega Markus Bösiger sedmý, německý konstruktér nikdy nehází flintu do žita a i v těžkých chvílích se snaží myslet pozitivně.

Lacko měl ve Smolensku ošklivou nehodu

Lacko měl ve Smolensku ošklivou nehodu29.7.2013 - Tohle bylo jako ze seriálu Kobra 11. Dramatickou nehodu dvou závodních tahačů na ruském okruhu ve Smolensku ale filmová klapka přerušit nemohla. Při nedělním hlavním závodě šesté zastávky evropského šampionátu se pilot severočeské stáje MKR Technology Adam Lacko ošklivě střetnul s maďarským jezdcem Norbertem Kissem. Oba naštěstí vyvázli nezraněni, ale vteřiny, než piloti vylezli z kokpitu, byly v tu chvíli nekonečné.

Bösiger v Rusku zvítězil

Bösiger v Rusku zvítězil29.7.2013 - Zlatem vstoupil severočeský truckracingový tým MKR Technology do druhé poloviny seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů. V úvodním dnu ruské zastávky na okruhu ve Smolensku se v hendikepovém závodě z prvenství radoval švýcarský pilot Markus Bösiger. Jeho stájový kolega Adam Lacko vyšel ze soboty bez pódia.

Stránka 1 2 3 4 5 6 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu