Vyhledávání

Buggyra připravuje testování již na úvod listopadu

Buggyra připravuje testování již na úvod listopadu

Buggyra připravuje testování!

V první třetině listopadu proběhne na okruhu v Mostě tradiční podzimní testování týmu Buggyra International Racing System. Personální otázky ovšem nebudou rozhodně na pořadu dne.

"Na vývoji auta je ještě hodně práce. Takže doufám, že si svůj jezdecký post udržím i do další sezóny," smál se David Vršecký, podle kterého není kombinace jezdce a konstruktéra od věci.

"Předtím, než se posadím do auta, mám jasnou představu o cíli testování. Nemusím nikomu nic vysvětlovat. Robin plní roli trpělivého oponenta. Po dvou letech si troufám tvrdit, že nám to celkem funguje."

Stejně jako v předchozích letech se v kabině jedné z Buggyr podle všeho objeví některý z doposud konkurenčních jezdců. "Buggyru v minulosti testovali například, Niko Pulič nebo Jochen Hahn. Názor jezdce zvyklého na přece jen odlišnou techniku, má pro nás jistý význam, není nad názorovou konfrontaci. Účast kohokoli na našem testování ovšem v této fázi nic nenapovídá ohledně složení týmu pro další sezónu. I když Davida si asi necháme," potvrdil rovněž se smíchem týmový manažer Jan Kalivoda.

 

Buggyra

 

Fotogalerie

Úspěšná neděle Buggyry ve Smolensku 2011

foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu