Vyhledávání

Buggyra Top 5 2009 . Třetí individuální titul v řadě atd

Buggyra Top 5 2009 .  Třetí individuální titul v řadě  atd

Buggyra Top 5 2009
Konec roku bývá ve znamení radostného bilancování. Redakce Truck Racing Magazine proto vybrala události, které se zlatým písmem zapíšou do historie týmu Buggyra International Racing System.

1. Třetí individuální titul v řadě
Zásluhou Davida Vršeckého vybojovala Buggyra třetí individuální titul v řadě, což se předtím podařilo pouze týmům s masivním tovární podporou značek Mercedes a MAN. Trucková éra Buggyry se tak stala realitou.

2. Obhajoba Vršeckého titulu
David Vršecký obhájil titul a navázal tak na odkaz svého objevitele a učitele Martina Koloce. Nutno říci, že podobný kousek se v minulosti povedl pouze triu Lenz, Körber, Albacete.

3. Třetí vítězství na Nürburgringu
Dvojnásobný mistr Evropy se radoval z celkového vítězství na Nürburgringu potřetí v řadě, což se doposud nepodařilo žádnému truckerovi. David se tak zapsal do historie jednoho z nejslavnějších okruhů planety.

4. Vítězství v poháru konstruktérů
Dvojice Markus Bösiger – David Vršecký, obhájila se zdrcující převahou truckovou obdobu Poháru konstruktérů a zasloužila se tak o to, že prestižní soutěž má stále jediného vítěze.

5. Vršeckého zlatý volant
V únoru přerušil David dlouholetou nadvládu Tomáše Engeho, když získal prestižní Zlatý volant pro nejlepšího domácího okruhového jezdce sezóny 2008.

 

Fotogalerie

Barcelona 2009 a opět zlatá Buggyra, foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu