Vyhledávání

Buggyráci vyrážejí směr první podnik letošního EP tahačů v nizozemském Assenu !

Buggyráci vyrážejí směr první podnik letošního EP tahačů v nizozemském Assenu !

Do Assenu ve středu! 
Jen  hodiny zbývá mechanikům týmu Buggyra International Racing System do odjezdu směr konání prvního podniku letošního EP tahačů v nizozemském Assenu!

Ve středu ráno vyrazí do Holandska mechanici se třemi soupravami a oběma závodními speciály. "Minulý čtvrtek jsme zvládli klasické "větrací" testování na letišti v Panenském Týnci, v jehož průběhu jsme se přesvědčili, že věci fungují v souladu s našimi představami. Teď jako před každým prvním závodem sezóny kontrolujeme, zda-li je všechno na místě," popisuje šéf týmového logistiky Petr Marek.

Šéfmechanik a týmový stratég Davida Vršeckého Vojta Loupal si pak pochvaluje skutečnost, že letos na rozdíl od předchozích sezón nezačíná šampionát v Barceloně, ale v Assenu. "Do Holandska je to skoro o tisíc kilometrů blíž, člověk se nemusí hned na začátku poprat s takovou porcí kilometrů. Kromě toho budou určitě všichni jezdci nabuzení, z čehož mohou pramenit střety. V případě nutnosti větších oprav to alespoň nebudeme mít tak daleko domů."

Pokud v průběhu cesty nedojde k nepředvídaným okolnostem, měli by mechanici dorazit do Assenu ve středu večer. Další den je na řadě již tradiční stavba závodního depa. Na čtvrteční pozdní odpoledne je naplánován příjezd mistra Evropy Davida Vršeckého, technického ředitele Mario Kresse a sportovního ředitele Jana Kalivody. Ve stejné době by měl do Assenu dorazit rovněž Markus Bösiger.

Buggyra

 

Fotogalerie

Misano 2008 a i v neděli úspěšná Buggyra, foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu