Vyhledávání

Buggyru čeká po prvním truckerském víkendu hodně práce!

Buggyru čeká po prvním truckerském víkendu hodně práce!

Buggyru čeká hodně práce!
Přestože Buggyra přišla po dvou letech o průběžné vedení v šampionátu, podle týmového top managementu neexistuje sebemenší důvod k přehnaným obavám.
Technický ředitel týmu a jeden ze spolutvůrců roudnického zázraku Mario Kress je po úvodním podniku mistrovství Evropy zdravě nabuzený. "Z jednoho závodu nemá cenu dělat přehnané závěry.

K našemu sportu patří i dílčí prohry. Jen jich nesmí být hodně," řekl Kress na konci závodního víkendu na improvizované tiskové konferenci.

"Máme plán, podle kterého budeme postupovat, Assen na tom nic nemění. Víkend byl plný změn a novinek. Antonio s Jochenem přijeli skvěle připravení, rád bych jim touto cestou pogratuloval." Jak pak německý inženýr v českých službách poznamenal, velmi důležitou roli ve prospěch obou jezdců na MAN sehrály pneumatiky na předních nápravách.

Z taktických důvodů však bylo jeho prohlášení velmi lakonické. "Jedná se o pneumatiky z jiné směsi, než byla ta loňská. Čeká nás analýza vzorků a důkladné vyhodnocení veškerých výsledků. V této chvíli rozhodně nevylučuji testování."

Sportovní ředitel týmu Jan Kalivoda věnoval svou pozornost především druhému z pohárových závodů, v němž triumfoval v sobotu David Vršecký. "Velmi hezká podívaná. Pozoroval jsem diváky, kteří se nadmíru dobře bavili. V Mostě se mají nepochybně na co těšit," podotkl Honza s tím, že vzhledem k systému bodování bude nutno zaměřit svou pozornost především na měřené tréninky.

"Vítěz prvního závodu bere dvojnásobný počet bodů, což je pro nás rozhodující. A v sobotu se opět prokázalo, že pokud se David dostane před kteréhokoli jezdce, je prakticky neporazitelný. Klíčem k úspěchu je proto nejrychlejší čas měřeného tréninku."

 

Buggya

Zdraví a sílu, milý Karle!
Jsou informace, které se zdají být až neskutečné! Do této kategorie spadá i ta, že se dnes dožívá třiceti let zástupce šéfredaktora Truck Racing Magazine Karel Kříž!
Bývalý fotbalista celků Sparta Praha, Uhelné sklady Prahy, Slavoj Stará Boleslav a FC Boston se stal součástí týmu Buggyra v roce 2001. Od nástupu do firmy se prezentoval svou precizností a schopnostmi řešit i na první pohled velmi komplikované situace.

V březnu 2003 se stal zástupcem šéfredaktora v té době nově vznikajícího Truck Racing Magazine a na tomto zodpovědném postu setrvává nadále. Ženatý otec dvouletého syna Karla se vypracoval díky své píli, flexibilitě a přehledu v nepostradatelnou součást redakčního týmu. Vzhledem ke svým zkušenostem a mládí lze jen předpokládat jeho strmý profesní růst. Zejména vezmeme-li v potaz jeho oblibu v kolektivu, které se těší díky své přátelské povaze a ochotě pomoci bližnímu!

 

Fotogalerie

EP trucků - neděle v Assenu a Buggyry, foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu