Vyhledávání

Buggyry letos dál vládnou truckerské Evropě !

Buggyry letos dál vládnou truckerské Evropě !
Stejně tak jako v závodech jednotlivců dominuje Buggyra v letos nově vyhlášené soutěži značek. Po Barceloně a Zolderu triumfovala dvojice Markus Bösiger – David Vršecký také na okruhu ve španělském Albacete.
 
Po třetím podniku letošního ME tak činí náskok Buggyry na dosud vládnoucí značku MAN 110 bodů. „I když se pochopitelně více cení individuální titul, jsme s dosavadním průběhem týmového mistrovství spokojeni,“ potvrdil technický ředitel týmu Buggyra International Mario Kress.
 
„Přestože byli David s Markusem dvakrát penalizováni, dojeli jsme v každém z pohárových závodů na bodech, což je jasným důkazem spolehlivosti našich vozů. A co je důležitější, dali jsme dohromady dvojici jezdců, která dokáže spolupracovat.“
 

Podle všeho právě tato schopnost chybí před šampionátem favorizované dvojici exmistrů Evropy Egon Allgäuer – Gerd Körber jedoucí na speciálech MAN. Mario Kress se odmítá na toto téma vyjadřovat.
 
„Bavme se o našich jezdcích. Z šesti pohárových závodů jsme pět vyhráli, Markus zvítězil v pěti kvalifikacích ze šesti. Razíme strategii, že není důležité zabývat se konkurencí, ale sami sebou.“

Stav EP týmů po závodě v Albacete
1. Buggyra (Bösiger-Vršecký) 294 bodů

2. MAN (Allgäuer-Körber) 184 bodů
3. Mercedes (Hahn-Sanjuan) 158 bodů
4. Renault (Vojtíšek-Martin) 106 bodů
 
Buggyra
 

Fotogalerie

Buggyra a další zlato z Albacete 2007, neděle

foto archiv týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu