Vyhledávání

Catalunya : Kvalifikační double Buggyr na úvod sezony

Catalunya : Kvalifikační double Buggyr na úvod sezony

Skvělý start do truckového šampionátu má za sebou tým Buggyra International Racing Systém. Jeho jezdci Markus Bösiger a David Vršecký si totiž v úvodním bodovaném závodě sezóny - desetikolové kvalifikaci - dojeli na okruhu Catalunya pro první dvě místa.

Základ tomuto výsledku položili Markus s Davidem již v průběhu měřeného tréninku, ve kterém dokázali zajet nejrychlejší časy, přičemž švýcarský jezdec překonal o takřka dvě sekundy traťový rekord. Přitom, jak vyšlo posléze najevo při analýze jeho rekordní jízdy, se dopustil se tří drobných chybiček. „To nejlepší si nechám na závody, ve kterých půjde o body,“ tvrdil s úsměvem švýcarský trucker.

V kvalifikaci Markus svůj slib bezezbytku splnil. Do vedení se dostal hned po startu a svým pronásledovatelům v čele s Davidem Vršeckým nedal sebemenší šanci. V pátém z celkového počtu desíti kol narostl jeho náskok na takřka čtyři sekundy. „Auto fungovalo dokonale, měl jsem přehled o svém vedení, takže jsem poněkud zvolnil. Kvalifikace se mi zdála poněkud krátká. Když mi řekli do vysílačky, že je konec, celkem mě to překvapilo. Samozřejmě, že příjemně,“ řekl švýcarský jezdec po dojezdu s tím, že to nejdůležitější přijde v pohárovém závodě. „Mám formu, rád bych vyhrál.“


O totéž se ovšem bude pochopitelně snažit i obhájce prvenství z předchozích dvou let David Vršecký. Ten po startu ustál v přímém souboji o druhé místo nevýhodnou vnější pozici. A přestože měl v zádech velmi nepříjemnou dvojici pronásledovatelů Albacete-Hahn, s přehledem dojel druhý. „Markus odstartoval skvěle a pak už nemělo cenu ho nahánět. Antonio se sice snažil dostat se přede mě, na své poměry jel ale vcelku korektně. Asi proto jsem neměl s odrážením jeho útoků problém. Pochopitelně, že bych rád obhájil svá vítězství z předchozích dvou let, ale když vidím, jako má Markus formu….“

E-shop Buggyra spuštěn!

Se vstupem do nove sezóny přichází s novinkami nejen technické oddělení závodního týmu Buggyra, ale i sektor marketingu. Jedním z mnoha cílů stanovených na nadcházející sezónu jež si zástupci marketingového oddělení na letošek zadali, bylo uspokojeni velkého zájmu i fanoušků a příznivců značky BUGGYRA.

Výsledkem snažení je pozvánka do nově otevřeného internetového obchodu eshop.buggyra.com. Komfortní a bezpečnou formou si zde můžete zakoupit týmové oblečení, suvenýry, předplatné časopisu Truckracing Magazine nebo i vstupenky do VIP salonku během závodních víkendů.

Závěrem snad nezbývá nic jiného než se přesvědčit na vlastní kůži. Více na http://eshop.buggyra.com.
 
Buggyra
 

Fotogalerie

Barcelona trucky: vítězná sobota Buggyry

foto archiv týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu