Vyhledávání

David Vršecký a Zlatý volant 2006. Pátý

Po loňském šestém místě v prestižní domácí anketě Zlatý volant si trucker David Vršecký letos o jednu příčku polepšil. V kategorii okruhových jezdců skončil za kvartetem Tomáš Enge, Jaroslav Janiš, Jiří Janák a Jan Charouz na pátém místě.
 
Samotného Davida výsledek překvapil. Nutno dodat, že příjemně. „Musím přiznat, že jsem s takovým výsledkem ani nepočítal. Evropský pohár tahačů nedopadl tak úplně podle mých představ. Celkové páté místo mě neuspokojilo,“ komentoval Vršecký své umístění, které jen potvrdilo jeho výsadní postavení mezi domácími truckery.
 
„Hodnotící zřejmě vzali v potaz můj pokus o překonání rychlostního světového rekordu, se kterým byla spojena značná mediální publicita.“

Anketu o Zlatý volant považuje David za vysoce prestižní a v dalších letech plánuje posun směrem vzhůru. Uvědomuje si ovšem, že to bude velmi těžké.
 
„Tomáš Enge je prostě někde jinde. Sledoval jsem jeho skvělý výkon v Daytoně, kde bojoval mimo jiné s Montoyou. Rád bych mu touto formou pogratuloval. Bylo to fantastické. Janiš měl velmi dobrou sezónu v FIA GT1. Ve hře je tak prakticky jen boj o  třetí místo. Ale pochopitelně to zkusím.“
 
Buggyra
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu