Vyhledávání

David Vršecký s Buggyrou na veletrhu v Bratislavě

Pln zážitků, leč bez ortézy se vrátil z bratislavské výstavy Sport 2007 jezdec týmu Buggyra International Racing Systém David Vršecký. Jak jsme již informovali v průběhu minulého týdne, působil David na výstavě v roli hosta společnosti Nutrend.

Jeden z největších domácích výrobců potravinových doplňků totiž patří mezi klíčové partnery roudnického týmu a v Bratislavě prezentoval bohatou škálu svého sortimentu. O kvalitách produkce Nutrendu pak hovoří předlouhý seznam uživatelů. Za všechny jmenujme nejlepšího českého profesionálního boxera Lukáše Konečného, olympijského medailistu ve skoku do výšky Jaroslava Bábu či vítěze Světového poháru ve dlouhém triatlonu Petra Vabrouška.

A pochopitelně Davida Vršeckého. „Už jsem si na to zvykl, takže tyčinky snídám a pravidelně piju okysličenou vodu,“ přiznal Vršecký, který zároveň lituje, že podle odborníků ani sebevětší porce kreatinu nevylepší nevalný stav jeho muskulatury. „Alespoň mi to řekli ve fitnes centru, které od začátku roku pravidelně navštěvuji. Ale co se dá dělat, Ronnie Coleman už ze mě nebude,“ potvrdil Vršecký. Výraz jehož tváře jasně naznačil, že ho tento fakt nikterak netrápí. Zvláště pak, když návštěvníci výstavy projevovali vedle sportovního náčiní velký zájem o  supertuckovou Buggyru.

Ani se nedivím. V době mé nepřítomnosti bylo nutno auto o pár metrů posunout.. Koordinoval jsem to telefonicky se slečnou Hruškovou. Nakonec auto nahodili a pavilón se v důsledku dýmu vylidnil. Návštěvníky ale auto evidentně zajímalo, hodně z nich zná náš tým z Piešťan, kam jezdíme na hodně povedený truckfest. A každý druhý se mě ptal na to, kdy se zase pokusím o světový rekord.“

Jako jediný mírný nedostatek bratislavském výstavy se tak jeví absence vhodné ortézy. „Prolezl jsem všechno, co se prolézt dalo, ale takovou, která by držela mé koleno podle mých představ jsem neobjevil. Budu muset vydržet se starou, která je však nepříliš vyhovující a hlavně drží silou vůle"

 

Buggyra

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu