Vyhledávání

David Vršecký už ví, co Buggyru i jeho nové Ferrari F430 Spider spojuje

David Vršecký už ví, co Buggyru i  jeho nové Ferrari F430 Spider spojuje

Shodným rysem adrenalin!

Prvních několik desítek kilometrů za volantem Ferrari F430 Spider má za sebou mistr Evropy v závodech tahačů David Vršecký. A přestože byla podle jeho vlastních slov tepová frekvence před odjezdem z Karlínského divadla do Roudnice vyšší, než před závody Evropského poháru, nemůže se rudého ďábla nabažit!

"Nesmírný respekt ze značky byl příčinou toho, že jsem jel do Roudnice přesně podle předpisů a s plynem jsem si jenom hrál. Už v té chvíli jsem si ale v duchu mapoval okolí v představě, že auto prověřím. V pozdních nočních hodinách k tomu skutečně došlo. Bylo to úchvatné," potvrzuje Vršecký s tím, že po prvních zkušenostech se o to více těší na skutečně ostrou prověrku vozu na okruhu v Mostě. "Po několika ujetých kilometrech jsem na vlastní záda pocítil, s čím vším se musí vypořádat majitelé podobných strojů vzhledem ke stavu české silniční sítě. Řekl bych, že vzhledem ke kolejím se člověk někdy cítí jako na železnici."

Vzhledem k tomu, že oficiální testování týmu Buggyra na mosteckém okruhu se blíží, bude moci David porovnat schopnosti závodního speciálu Buggyra a Ferrari. "Sám jsem hodně zvědavý. Už teď ale můžu říct, co obě auta spojuje. Když si sednete za volant, cítíte, jak vámi začíná proudit adrenalin. Kromě toho jsou přes veškerou sílu snadno ovladatelná. Řidič ale musí od prvního okamžiku jasně ukázat, kdo je v autě pánem."

 

Buggyra

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu