Vyhledávání

F1: Hamilton versus Massa 3:2. Z tipů členů týmu Buggyra se těší se větší důvěře mladý Brit.

F1: Hamilton versus Massa 3:2. Z tipů členů týmu Buggyra se těší se větší důvěře mladý Brit.

Hamilton versus Massa 3:2

I tým Buggyra International Racing System žije vcelku pochopitelně závěrem šampionátu závodů Formule 1, ve kterém si to spolu v boji o mistrovský titul rozdají v neděli v Brazílii Lewis Hamilton (McLaren) a Felipe Massa (Ferrari). Jak vidno z tipů jednotlivých členů týmu, těší se větší důvěře mladý Brit.

David Vršecký (mistr Evropy v závodech tahačů): "Loni to v Brazílii Hamilton neustál a vyhrál Kimi. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to dopadlo letos stejně a nakonec se z titulu radoval Massa. Bude to mít ale hodně těžké, Hamilton je přece jen o rok zkušenější. Přesto věřím Felipemu."

Karel Kříž (zástupce šéfredaktora Truck Racing Magazine): "Všechno hraje do not Hamiltonovi. Přesto bych si vsadil na Massu. Pojede doma, prakticky nemá co ztratit, zatímco Hamilton bude pod velkým tlakem."

Jan Kalivoda (týmový manažer): "Nefandím ani jednomu z jezdců, nicméně věřím Hamiltonovi. Přes veškerou kritiku, která se snáší na jeho hlavu se mi líbí jeho jezdecký styl. Kromě toho se kolem něj pořád něco děje, je podstatně více marketingově uchopitelný."
Petr Marek (šéf logistiky): "Nebál bych se vsadit slušné peníze na Hamiltona. Všechno hraje pro něj, dojet pátý nepředstavuje pro jezdce jeho kalibru sebemenší problém."

Vojta Loupal (šéfmechanik): "Tady se s Davidem názorově rozcházím. Fandím Massovi, ale pokud Hamiltonovi neklekne technika, získá titul."

Buggyra

www.buggyra.com

 

Fotogalerie

Matador Czech Truck Prix Most 2008, foto Pavel Douša

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu