Vyhledávání

Le Mans 2009: Když nic není nemožné! David Vršecký v neděli ZLATÝ a zvyšuje náskok !!

Stejně jako v pohárovém závodě David skvěle odstartoval, po prvním kole byl pátý. "Opět jsme se bavili o tom, že se nesmím dostat do kolize, ale když já tak rád předjíždím," tvrdil Vršecký po dojezdu s kamennou tváří. Tuto svou zálibu pak prokazoval v praxi v dalším průběhu závodu, v jeho polovině byl najednou v čele.

"Když jsem se dostal před Egona a Jochena, tedy před dva velmi dobré, ale stejně tak nevyzpytatelné jezdce, řekl jsem si, že vyhraji. Což jsem nakonec učinil."

Zatímco si jel David pro vítězství a osobní rekord 58 bodů vybojovaných v průběhu jediného závodního víkendu, sváděl Albacete tuhé boje s Allgauerem. To umožnilo Hahnnovi vytvořit si dostatečný náskok, Antonio tak dojel až třetí. "Jedním slovem fantazie. Mám za sebou nejlepší závodní víkend své dosavadní kariéry," zářil David v cíli. "Titul je ještě strašně daleko. Na rozdíl od Antonia ale pojedu v Jaramě v absolutním klidu. Útočení bude na něm!"

Markus Bösiger jel velmi smolný závod. Po startu se dostal do kolize s Rusem Lvovem. Po propadu do druhé desítky se probojoval na deváté místo, následovala však nepochopená penalizace. Po tomto rozhodnutí závod pro Markuse skončil.

Buggyra

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu