Vyhledávání

Masakr v Roudnici při paintballovém klání členů týmu Buggyra

Masakr v Roudnici


Ve „vraždění“ neviňátek se podle Davida Vršeckého přeměnilo páteční paintballové klání, ve kterém si to mezi sebou rozdaly roudnická a pražská větev týmu Buggyra International Racing System.

Přestože se pražský tým posílil o nejmenovaného roudnického profesionála, jednalo se podle dvojnásobného mistra Evropy o zcela jednoznačnou záležitost. "Jak jsme avizovali již před začátkem boje, na základě předchozího roku jsme se rozhodli pro taktiku nulové tolerance. Od samého začátku jsme vsadili na drtivou ofenzívu. Taktika se ukázala být jako správná," uvedl Vršecký, jehož střelci se zaměřili především na dvojici Kalivoda – Dolejš. "Poté, co jsem viděl, že na oděvech obou hochů nezůstalo jediné místo čisté, zachvátil mě stejný pocit blaha, jako když jsem si jel v Jaramě pro titul mistra Evropy."

Jak dále uvedl David Vršecký, doplatili Pražáci na malou bojovou morálku. "Po jejich příjezdu bylo patrné, že se jim při pohledu na nás klepou nohy. Šli jako telata na porážku. Ještě, že měli ve svých řadách Pavlu Pořízkovou, jejíž výkon snese přísnější měřítko. Snad se dají do příští sezóny nějak dohromady."

Když jsem Davida požádal o výsledek klání, hluboce se zamyslel. Pražské Waterloo v Roudnici lze prý těžko k něčemu přirovnat. "I když před časem jsem viděl na internetu výsledek ženské kopané. Tuším, že zápas skončil 88:0. Tak nějak bych to viděl," zněla odpověď šampióna.

 

Buggyra

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu