Vyhledávání

Nadvláda Buggyry pokračuje! Po skromnějším začátku se v Misanu velmi zadařilo !!

Nadvláda Buggyry pokračuje!

Závodní víkend v Misanu jen potvrdil všeobecně známé! Buggyra neobhájí dvojnásobné vítězství pouze v případě, pokud se rozhodne ze soutěže odhlásit!
Zatím nemá k tomu kroku roudnický tým sebemenší důvod. Naopak. Vršecký s Bösigerem neměli v Misanu konkurenci, pouhé tři body je pak dělily o vyrovnání nepřekonatelného rekordu v podobě zisku 108 bodů, který vytvořili loni v Mostě.

"Pohár konstruktérů pro nás představuje prakticky stejnou prioritu, jako individuální vítězství. Přece jen je spravedlivějším oceněním úsilí celého týmu," řekl po Misanu technický ředitel Mario Kress. "Porazili jsme druhý Renault o 40 bodů, takže spokojenost. Někomu to může znít jako kacířská myšlenka, ale silnější konkurence by rozhodně nebyla ke škodě věci."

Největším bodovým přispěvatelem do týmové kasy se stal v Misanu David Vršecký, kterého zaráží především až třetí příčka týmu MAN. Slavná značka ztrácí na Buggyru po dvou závodech 90 bodů, ztráta na Renault činí 29 bodů. "To, že nebude stíhat Szobi se dalo celkem čekat. Očekával jsem ale více bodů od Jochena, který má sice světlé okamžiky, ale nedokáže zejména kvůli technice zajet po sobě dva dobré závody. Nebudu ale předstírat, že by mi to v této chvíli zásadně vadilo."

Buggyra

 

www.buggyra.com

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu