Vyhledávání

Obě Buggyry byly rozebrány do posledního šroubku, motory jsou po generálce. Od pátku již MOST !!!

Obě Buggyry byly rozebrány do posledního šroubku, motory jsou po generálce. Od pátku  již MOST !!!

Konec smolné série?

S výjimkou několika drobností pro závodní speciál Markuse Boesigera jsou obě Buggyry připraveny hájit v Mostě tento víkend své výsadní postavení z předchozí i letošní sezóny. Jak mechanici, tak závodní inženýři jsou přesvědčeni o tom, že právě letos bude protržena smolná série a Bugggyra se bude poprvé ve třídě Race Truck radovat z domácího vítězství.

Roudnický tým si sice zásluhou Davida Vršeckého a Markuse Boesigera připsal na své konto v předchozích třech sezónách čtyři druhá a jedno třetí místo, historie si však pamatuje jen vítěze. "S touto teorií vcelku souhlasím, nicméně v roce 2005 jsem v Mostě vybojoval 50 bodů. Vzhledem k vývoji šampionátu bych se stejnému zisku rozhodně nebránil a na vítězství bych si klidně počkal," řekl David Vršecký. Vedoucí muž průběžného pořadí si nemyslí, že by se měla opakovat situace se sezón 2005-2006, kdy si Antonio Albacete odvezl z Mostu maximální počet bodů. "Něco napověděl už loňský rok, ale nechtěl bych se k tomu vracet. Každopádně inženýři a mechanici udělali pro výsledek všechno, teď je to na mě a na Markusovi."

Podle šéfa týmové logistiky Petra Marka vyrazí v Mostě do boje prakticky nové speciály. "Obě Buggyry byly v letní pauze rozebrány do posledního šroubku, motory jsou po generální opravě. Uvedli jsme do praxe veškeré připomínky inženýrů i jezdců. Jsme připraveni."

"Ve středu budeme testovat v Panenským Týnci. Řečeno mluvou atletů, půjde o středně intenzivní testování, v jehož průběhu si vyzkoušíme některé nové věci a potvrdíme správnost jejich aplikace," potvrdil technický ředitel týmu Mario Kress. "Vstupujme do druhé fáze šampionátu a nemáme důvod nevěřit, že se nám nevyvede stejně dobře, jako ta první."

 

Buggyra

www.buggyra.com

 

Fotogalerie

Barcelona 2008 a úspěšné Buggyry, foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu