Vyhledávání

Ostravský Libros hostil Aleše Lopraise

Ostravský Libros hostil Aleše Lopraise

LIBROS OSTRAVA HOSTIL ALEŠE LOPRAISE A LOPRAIS TATRA TEAM

Úterní odpoledne hostila ostravská společnost Libora Václavíka  - LIBROS úspěšného dakarského nováčka Aleše Lopraise a celý Loprais Tatra Team.
 
Na tiskové konferenci na librosáckém terénním Truck polygonu v areálu firmy proběhlo setkání novinářů , přátel a obdivovatelů slavného českého dakarského jména Loprais. Rodinná trojice stejného příjmení: Aleš, Karel , Milan a zatím bez nemocného Leoše , dorazila ve žluté tatrovce do sídla svého ostravského partnera – firmy Libros před čtrnáctou hodinou.
 
Nejmladší a letos asi nejúspěšnější člen týmu , premiérový pilot ostrého dakarského speciálu TATRA , Aleš Loprais vystupuje velice skromně : „Letošní dvacátý ročník byl pro mě první a náročný. Úspěch patří celému našemu týmu, osvědčený vůz TATRA a zkušenosti z minulých let celého týmu vám v takovém závodě jen pomohou. Rozhoduje odvaha , štěstí , rozum a strategie. Jsou to přece jen náročné závody“.
 
 
Milan Loprais ,  manažer a majitel Loprais Tatra Teamu je muž stojící vždy trochu v pozadí. Obrovský profesionál ,který se netajil velkou radostí z úspěchů svého syna Aleše. “ Věděli jsme do čeho jdeme , známe podmínky soutěže , která je rok od roku těžší. Tým a technika je dobrá , přízeň sponzorů veliká a cíle na další ročník zavazující “.
 
"Přípravy na Dakar jsou náročné a nesmí se nic opomenout. Moje nová role řidiče press caru , upraveného Nissanu Navara byla zároveň i plná starostí o všechny kluky. Každá jednotlivá etapa důkladně prověřovala naši připravenost a techniku. Alešovi jsem absolutně věřil , vím že není nováček. Zodpovědnost a rozvaha u něj převládá a nežene vůz zbytečně i když věřte , že to s volantem opravdu umí,“ řekl slavný strýc Karel.
 
Průběžné zprávy z Dakaru jsou v médiích zastoupeny poměrně skromně , přesto však obrovský počet fanoušků s týmem Loprais doslova žije. Změny, kterými tým  prošel jsme všichni sledovali s očekáváním a zároveň i s jistotou , že Aleš bude letos úspěšný.
 
Být řidičem závodní Tatry je opravdové umění .Věřím že připravovaný projekt Centra bezpečné jízdy tady v našem areálu , který bude sloužit všem řidičům a jejich zdokonalování se podaří realizovat. Jsem patřičně hrdý na to, že Loprais Tatra Team zaujímá v našem projektu významné místo partnera," „řekl  sponzor Loprais Tatra Teamu Libor Václavík , majitel firmy LIBROS.
 
Závěr úterního odpoledne patřil  novinářům před budovou ostravské radnice.  Primátor Statutárního města Ostravy Ing. Petr Kajnar a náměstek p. ing. Vojtěch Mynář se setkali společně s Karlem Lopraisem a Liborem Václavíkem, ředitelem firmy Libros Ostrava a hlavním pořadatelem tiskové konference .
 
PR
 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu