Vyhledávání

Perný týden v týmu Buggyra před Mostem

Perný týden v týmu Buggyra  před Mostem

Již v pondělí začne pro nejúspěšnější tým truckové současnosti Buggyra International Racing System domácí závod v Mostě. Hned první den nového týdne totiž vyrazí mechanici na mostecké závodiště stavět již tradičně bombastické depo.

Očekáváme v Buggyra V.I.P. Hospitality všechny domácí klíčové sponzory, ohlásili se i potenciální partneři ze zahraničí. Na přípravě závodu v Mostě pracuje více než měsíc speciální tým. Chceme se pochopitelně předvést v plném lesku," potvrdil týmový manažer Jan Kalivoda.

Zatímco mechanici budou stavět, plánuje David Vršecký (možná i Markus Boesiger) testování na letišti v Panenském Týnci. "V současné době se věnuji rehabilitaci ramene, které od Nogara začala při větším zatížení dost bolet," vysvětluje David Vršecký "Kvůli tomu provádíme jisté úpravy v kabině. Snad to vyjde."

Podle závodního inženýra ing. Robina Dolejše není nutno dělat před úvodním podnikem na závodních speciálech žádné překotné změny. "Buggyra vyhrála sedm z deseti letošních pohárových závodů. Není tudíž důvod k razantním změnám. Pochopitelně nastavení přizpůsobíme mosteckému okruhu, který je dosti odlišný od okruhů v Albacete, Nogaru i na Nurburgringu. Tak trochu se vrátíme do Barcelony."

Dokončení stavby depa je naplánováno na čtvrteční dopoledne. V pátek jsou již na řadě volné tréninky.

Buggyra

Buggyra

 

Fotogalerie

České Buggyry kralovaly na Nurburgringu i v neděli, foto Buggyra

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu