Vyhledávání

Po roční odmlce se Buggyra vrátila do klání o Pohár konstruktérů. Na úvod bronz

Po roční odmlce se Buggyra vrátila do klání o Pohár konstruktérů. Na úvod bronz

Buggyra po Doningtonu třetí!

Po roční odmlce se Buggyra vrátila do klání o Pohár konstruktérů. Po úvodním podniku v Doningtonu je dvojice Vršecký – Levett na průběžném třetím místě!
Sportovní ředitel týmu Jan Kalivoda nad umístěním svého týmu sice nejásá,výsledek však nepovažuje rozhodně za špatný.
"Před námi jsou loňští vítězové z MKR Technology a tým Lutze Bernaua, takže žádná tragédie. Přesto máme pochopitelně větší ambice," komentoval Honza průběh týmové soutěže.

"Na druhé straně byl Chris asi nejčastěji penalizovaným jezdcem celého víkendu. A když k tomu připočteme sobotní ataky na Davida a nedělní penalizaci, nedopadli jsme zase až tak špatně."

"Představoval jsem si svůj bodový zisk trochu jinak, ale nedá se nic dělat,"
řekl ke svému přínosu Chris Levett, který své body nasbíral pouze v jízdách s hendikepem."Znovu se prokázalo, jak velký je rozdíl mezi testováním a ostrým závodem. Musím se na Buggyru postupně zvykat." Jak však Chris uvedl, na nový speciál se zvyká velmi dobře. Důkazem toho je nedělní jízda s hendikepem, ve které se propracoval z původního sedmnáctého na konečné šesté místo.

"Teď už vím, co David myslí pod pojmem dokonalé souznění jezdce a vozu. Buggyra reagovala přesně podle mých představ. Už dlouho jsem neměl z jízdy tak dobrý pocit."

 

 Výsledky

Měřený trénink Cup Race 3 Cup Race 4 Body

David Vršecký 2 5 4 15

Chris Levett 8 17 6 5Po úvodním podniku d Doningtonu je David Vršecký ziskem 25 bodů celkově pátý. Chrisi Levettovi, který v Doningtonu získal celkem 12 bodů, patří prozatímní osmá příčka. V Poháru konstruktérů je Buggyra po Doningtonu celkově třetí.

Buggyra

 

Fotogalerie

Úvodní podnik ME trucků v anglickém Doningtonu a Buggyry

foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu