Vyhledávání

Pohoda a klídek o víkendu u týmu Buggyra před víkendovým Mostem

Pohoda a klídek o  víkendu u týmu Buggyra před víkendovým Mostem

Pohoda a klídek
Aktivní odpočinek, leč žádný spěch. Takto plánují oba jezdci týmu Buggyra International Racing System trávit poslední víkend před závodem v Mostě.

Chris Levett se bude jako každý správný Angličan věnovat sledování fotbalu a ragby. Byznys a závodění hodlá hodit za hlavu. "Rod Levettů vždy zastával názor, že když se věci dělají pořádně a člověk je trpělivý, dopadne to dobře," odpověděl Chris na otázku týkající se prvního vítězství v barvách Buggyry. "Nerad plánuji, ale v závodě s hendikepem mám po třetím a druhém místě šanci. Tento víkend to ale skutečně nebudu řešit. Přednost dostane rodina."

David Vršecký bude odpočívat přece jen aktivněji, když hodlá využít klimatických podmínek. "Na rozdíl od Chrise si určitě budu přehrávat Most v hlavě, s Robinem jsme se ovšem zavázali k tomu, že si o víkendu nebudeme volat ohledně auta," prozradil David. "Zkusím navázat na Chorvatsko a vyrazím k vodě. U Labe budu ale pasivní, skútr nedostane prostor. Musím eliminovat sebemenší možnost zranění. A projet se jen tak, bez adrenalinu neumím

 

Buggyra

 

Fotogalerie

Truckerské Nogaro 2011 a Buggyra - neděle

foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu