Vyhledávání

Sobotní oslavy 65 let od konce války ve společnosti Davida Vršeckého a Buggyry

Sobotní oslavy 65 let od konce války ve společnosti Davida Vršeckého a Buggyry

Den vítězství s Buggyrou!

V sobotu 8. května uplyne pětašedesát let od konce druhé světové války. Pakliže chcete tento slavný den oslavit ve společnosti Davida Vršeckého a Buggyry, neváhejte a vyrazte do EUROPARKU do Štěrbohol!

V prostorách před pražským Europarkem totiž budou k vidění nejen oba závodní speciály, ale rovněž David Vršecký, který přivedl Buggyru v posledních dvou letech k zisku titulu mistra Evropy. Nejlepší trucker starého kontinentu a držitel pěti světových rychlostních rekordů v jízdě závodním tahačem vylosuje výherce odpolední soutěže, chybět nebude autogramiáda.

Kromě toho vytvoří tým Buggyra přímo v Europarku vlastní "depo", ve kterém se zájemci prostřednictvím trenažéru přenesou do kabiny závodního tahače a posléze na okruh. "Nemám s akcemi tohoto druhu sebemenší problém," řekl David Vršecký, který je jednou z tváří kampaně ministerstva dopravy s velmi výstižným názvem – Nemyslíš, zaplatíš! "Řekl bych, že i datum je velmi vhodné.

Člověk se někdy na našich silnicích občas cítí, jako ve válečné zóně. Prevence není nikdy dost. Osobně jsem zvědavý na simulátor nárazu."

V rámci akce se budou rovněž losovat dvě vstupenky na závod trucků v Mostě, které budou jejich vlastníka opravňovat ke vstupu do VIP stanu a depa Buggyry!

Buggyra

 

ilustrační foto z   podobné akce

 

Fotogalerie

Roudnický bazén otevírali i domácí závodníci

foto Karel Kubeš

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu