Vyhledávání

Sobotní úžasný koncert v Zolderu pro dvě české Buggyry!

Sobotní úžasný koncert v Zolderu pro dvě české Buggyry!
Dokonalé představení bez sebemenšího náznaku falešného tónu dnes zahráli divákům v Zolderu jezdci týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bösiger a David Vršecký. Buggyra slavila v Belgii již druhé double probíhající sezóny, přičemž letos ještě nepoznala ani v jednom z bodovaných závodů hořkost porážky!

Popis jízdy vítězného Markuse Bösigera je poněkud jednotvárný. Vynikající start a pak poklidná, leč velmi rychlá vítězná jízda do cíle. Nejinak tomu bylo i v Zolderu. „Nedá se nic dělat. Vývoj dosavadních závodů byl takový, že prakticky nebylo s kým svádět tvrdé souboje,“ prohlásil po dojezdu Bosiger, který zvítězil ve druhém z celkového počtu tří letošních pohárových závodů.
 
„Abych pravdu řekl, vůbec mi to nevadí. Jsem ve skvělém týmu a dělám jen svou práci.“
 

O podstatně větší vzrušení se postaral David Vršecký. Jeho start, kterým se propracoval ze čtvrtého startovního místa na druhou pozici byl totiž z kategorie snů. „Kluci zapracovali v pauze mezi oběma závody na autě. V kvalifikaci jsem jezdil nejrychlejší časy, takže jsem si řekl, že to zkusím,“ řekl evidentně spokojený Vršecký, který jezdil dvanáct kol v těsném závěsu za Bösigerem.
 
„Markus jel dokonale, bez chybičky. Na vítězství to dnes nebylo. Zpočátku jsem měl mírné obavy z Albaceteho. Jel ale velmi korektně. Jako zkušený jezdec si asi uvědomil, že pokud neudělám chybu, nemá šanci.“
 

Před zítřejším závodem vede celkově Markus Bösiger s 85 body, David Vršecký je druhý se 64 body.
 
Buggyra
oficiální stránky týmu : www.buggyra.com
 

Fotogalerie

Zolder 2007- druhé double sezóny pro Buggyru

foto Buggyra

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu